Belgia – Holandia typy, transmisja i zapowiedź (03.06.2022)

Dwaj grupowi rywale reprezentacji Polski rozpoczynają zmagania w kolejnej edycji Ligi Narodów. W jakich nastrojach zakończą to czwartkowe spotkanie? Belgia – Holandia typy, transmisja i zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Najciekawsze przed Belgia – Holandia typy bukmacherskie

Brak Wam pomysłu na ciekawe Belgia – Holandia typy? Zawsze możecie skorzystać z naszych propozycji. Oto i one:

Gra pozorów

Jakiś czas temu w światowych mediach piłkarskich przewinęła się wypowiedź Kevina de Bruyne, który jednoznacznie podważył sens rozgrywania spotkań w ramach Ligi Narodów. Rudowłosy pomocnik stwierdził, że rozgrywki te są zupełnie nieważne, a piłkarzom należy się zdecydowanie więcej odpoczynku. Ciężko stwierdzić, czy podobnego zdania są jego reprezentacyjni koledzy, ale jednego można być chyba przed tym spotkaniem pewnym. Wygrana w derbach Beneluksu to kwestia honoru i nawet jeśli zawodnikowi Manchesteru City nie zależy na osiągnięciu dobrego wyniku w Lidze Narodów, to o triumf nad Belgią na pewno będzie starał się z całych sił.

belgia holandia typy

Belgia – Holandia kursy na liczbę rzutów rożnych zwróciły naszą szczególną uwagę w tym konkretnym przypadku. Powodem tego jest fakt, iż istnieje kilka reprezentacji, które wyjątkowo upodobały sobie częste egzekwowanie tych stałych fragmentów gry Belgia oraz Holandia znajdują się w tym gronie. Linia dziewięciu kornerów nie sprawi im raczej większych problemów.

Tak ostatnio grali

Reprezentacje Belgii oraz Holandii spotykały się już w przeszłości wielokrotnie. Jak przedstawia się krótka historia tych starć? Sprawdźcie to w niniejszym zestawieniu:

  • Belgia – Holandia 1:1
  • Holandia – Belgia 1:1
  • Belgia – Holandia 4:2

Gdzie obejrzeć Belgia – Holandia. Transmisja

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

Gdzie odbędzie się spotkanie Belgia – Holandia?

Potyczka ta będzie miała miejsce na Stadionie Króla Baudouin'a w Brukseli.

Na łamach Lubsport znajdziecie rzecz jasna również analizy pozostałych pojedynków w Lidze Narodów. Oto tekst opisujący zmagania reprezentacji Czech oraz Szwajcarii.