Benfica – FC Porto typy, kursy i transmisja (07.04.2023)

Wszyscy, którzy w Wielki Piątek narzekają na brak piłkarskich emocji, powinni zainteresować się meczem Benfica – FC Porto. Typy na hit portugalskiej ekstraklasy oraz informację, gdzie oglądać transmisję, znajdziesz poniżej.

Benfica Lizbona – FC Porto typy i kursy (07.04.2023)

Benfica i FC Porto to dwie najbardziej rozpoznawalne portugalskie drużyny. Nie dziwi więc, że ligowy klasyk budzi zainteresowanie kibiców z całego świata. Benfica Lizbona jest liderem tabeli i ma aż 10 punktów przewagi nad FC Porto. W przypadku ewentualnego zwycięstwa, może znacznie przybliżyć się do tytułu mistrzowskiego. Dla ekipy gości, a więc popularnych “Smoków” to zatem ostatni dzwonek, żeby myśleć o odrobieniu straty do odwiecznych rywali.

Benfica - Porto typy

Benfica Lizbona wygrała 10 ostatnich meczów w lidze, a od 12 kolejek jest niepokonana. Nie dziwi więc fotel lidera i duża przewaga nad resztą stawki. Porto wygrało 3 z 4 ostatnich spotkań i też na swoje aspiracje. Zwłaszcza, że ostatni bezpośredni mecz zakończył się wygraną Benfici 1:0.

Stawiamy na Benfica – FC Porto typy na wygraną gospodarzy i poniżej 2.5 gola w meczu. Benfica prezentuje się przez cały sezon, a także w ostatnich tygodniach lepiej od “Smoków”. Co ciekawe, aż 5 z 7 ostatnich bezpośrednich meczów kończyło się dorobkiem maksymalnie dwóch bramek. Uważamy, że ranga spotkania jest tak wysoka, że żadna drużyna nie zaryzykuje ultraofensywnego stylu gry, a raczej należy spodziewać się piłkarskich szachów, gdzie jedna czy dwie bramki przesądzą o losach rywalizacji.

Zapoznałeś się już z prognozami na ten mecz, a zatem sprawdź inne typy dnia, które polecamy.

Gdzie oglądać Benfica – FC Porto? Transmisja na żywo

Mecz już 7 kwietnia 2023 roku, o godzinie 19:00. Transmisja Benfica – FC Porto w zakładach Superbet za darmo. Wymagana jest rejestracja konta. Jeżeli chodzi o transmisję telewizyjną, to obejrzysz ją na kanale Eleven Sports 2.

OGLĄDAJ TUTAJ