Benfica – Porto typy, kursy, przewidywania 07/05/2022

Mimo iż kolejne mistrzostwo kraju dla Smoków jest już niemal przesądzone, to ekipa z Lizbony będzie na pewno chciała udowodnić, że zdobycie kompletu oczek na Estadio Da Luz wcale nie jest takie proste. Jak potoczą się losy tego spotkania i kto będzie szczęśliwy po końcowym gwizdku? Benfica – Porto typy, kursy, przewidywania.

Benfica – Porto typy warte uwagi

Brak Wam pomysłu na ciekawe zakłady bukmacherskie związane z tym starciem? Rzućcie zatem okiem na nasze Benfica – Porto typy:

Więcej niż 8.5 rzutów rożnych

Pierwsza myśl zawsze jest najlepsza, prawda? Naturalnie spróbujemy więc szczęścia z zakładem dotyczącym ilości rzutów rożnych. Prawdopodobieństwo pozytywnego rozstrzygnięcia tego typu propozycji wydaje się być niemal pewne. Wszak średnia kornerów na jeden mecz dla obu ekip wynosi grubo ponad sześć. Powyższa linia musi być zatem przysłowiową bułką z masłem.

Powyżej 5.5 żółtych kartek

Czym charakteryzują się spotkania pomiędzy wielką ligową trójką w lidze portugalskiej? Czasem może zabraknąć tam sytuacji podbramkowych bądź goli, ale nigdy nie uświadczy się tam deficytu emocji. Piłkarze obydwu drużyn zawsze dają się z siebie wszystko, co bardzo często przekłada się na liczne napomnienia od arbitra. Jesteśmy niemal w 100% przekonani, iż sędzia Godinho zdecyduje się co najmniej kilkukrotnie ukarać zawodników Benfiki oraz Porto.

 

benfica porto typy

Zainteresowanym podrzucamy także jeden z naszych poprzednich tekstów, w którym to głównym tematem rozważań była rywalizacja Betisu Sevilla z Barceloną.

Benfica – Porto kursy

Zdaniem legalnych polskich bukmacherów szanse na zwycięstwo każdej z drużyn przedstawiają się następująco:

Bukmacher Benfica Remis Porto
Fortuna 3.10 3.45 2.24
STS 3.00 3.55 2.30
3 3.15 3.45 2.20
Betclic 3.10 3.50 2.26
forBET 3.10 3.50 2.26

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jakie wyniki udawało się osiągać obu drużynom w kilku poprzednich meczach? No to czym prędzej sprawdźcie dane zawarte w niniejszej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Porto – Benfica 3:1 (30 grudnia 2021)
Porto – Benfica 3:0 (23 grudnia 2021)
Benfica – Porto 1:1 (6 maja 2021)
5 ostatnich meczów Benfiki
Maritimo – Benfica 0:1
Benfica – Famalicao 0:0
Sporting – Benfica 0:2
Liverpool – Benfica 3:3

Benfica – Belenenses 3:1
5 ostatnich meczów Porto
Porto – Vizela 4:2
Braga – Porto 1:0
Porto – Sporting 1:0
Porto – Portimonense 7:0
Guimaraes – Porto 0:1

Benfica – Porto przewidywania

Wszystko w lidze portugalskie jest już właściwie jasne. Przynajmniej jeśli chodzi o układ sił na ligowym podium. Czy oznacza zatem, że kultowa potyczka pomiędzy Benficą a FC Porto musi wiać nudą? Wręcz przeciwnie! Gorąco liczymy na to, że piłkarze obydwu ekip zapewnią nam kolejny piłkarski spektakl. Najlepiej gdyby był on okraszony co najmniej kilkoma trafieniami.

Benfica – Porto pytania od graczy

  • O której początek meczu Benfica – Porto?

Pierwszy gwizdek tego spotkania zaplanowano na godz. 19:00 w dniu 7 maja 2022r.

  • Kto jest faworytem tej potyczki?

Wytypowanie triumfatora tego starcia jest zadaniem niezwykle trudnym. Nieznacznie większe szanse na trium zdają się mieć goście, lecz spotkania tego typu zawsze rządzą się swoimi prawami. Wychodzi więc na to, że każdy scenariusz jest w tym przypadku możliwy.