Bezbramkowe starcie Chełmianki i Wisłoki

Po 19. kolejce rozgrywek grupy IV III ligi dorobek Chełmianki Chełm oraz Wisłoki Dębica poprawił się o jeden punkt. W środowym starciu nie padła żadna bramka, do czego obie ekipy w ostatnim czasie nie przyzwyczaiły. Gospodarze liczą, że w nieodległej przyszłości ich sytuacja się poprawi, dzięki czemu będą mogli wskoczyć na wyższe lokaty w ligowej tabeli. − Remis jest wynikiem odzwierciedlającym to, co działo się na boisku i trzeba się z niego cieszyć. Aczkolwiek mieliśmy dwie sytuacje, po których byliśmy bliżsi strzelenia bramki. Ten mecz był dosyć zamknięty i pełen walki, a przeciwnik postawił nam trudne warunki. Zagraliśmy słabiej niż w poprzednim spotkaniu w Nowym Targu, gdzie przegraliśmy. Z Podhalem graliśmy po trzech tygodniach przerwy i nie wiedzieliśmy, jak będzie wyglądała tamta potyczka. Wtedy zafunkcjonowaliśmy nieźle, natomiast już po trzech dniach przyszła rywalizacja z Wisłoką, w której wypadliśmy nieco gorzej. Z pewnością brakuje nam rytmu meczowego i systematycznej gry. Teraz czeka nas nieco większa intensywność i mam nadzieję, że rozegramy wszystko do końca rundy. Brakuje nam również regularnych zwycięstw oraz punktowania kilka razy z rzędu, co musimy poprawić. Wszyscy zawodnicy czują się dobrze i są w pełnym treningu, z wyjątkiem kontuzjowanego Jakuba Bednary. Widzę u nich głód gry oraz chęć wygrywania. Przed nami dwie kolejki do rozegrania i dwa zaległe spotkania. Liczę na to, że uzbieramy w nich jak najwięcej punktów. Jak dotąd niełatwo nam to przychodziło, ale wierzę, że niezła gra w końcu da nam zwycięstwo − mówi trener Chełmianki Tomasz Złomańczuk.

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Chełmianka Chełm zmierzy się na wyjeździe z Lewartem Lubartów (15 listopada, 13:00). Natomiast Wisłoka Dębica również na wyjeździe zagra z Podhalem Nowy Targ (14 listopada, 13:00).

Chełmianka Chełm − Wisłoka Dębica 0:0

Chełmianka: Szymkowiak − Kotowicz, Mazurek, Wołos, Kożuchowski (46′ Kanarek) – Grądz (87′ Adamski), Wawryszczuk (74′ Myśliwiecki), Brzyski, Skoczylas (82′ Prytuliak) – Bonin, Wójcik.

Wisłoka: Libera – Król, Partyka (74′ Palonek), Cabała – Rębisz (57′ Zygmunt), Mazur, Łanucha, Sojda (74′ Makowski) – Pawlak (57′ Kogut), Kamiński (57′ Fedan), Siedlik.

Żółte kartki: Michał Grądz − Kamil Rębisz, Hubert Król, Filiberto Mazur, Łukasz Siedlik, Bartłomiej Makowski
Sędziował: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska).

*ponadto żółtymi kartkami zostali ukarani trener Wisłoki Dariusz Kantor oraz jego asystent Wacław Maciosek

fot. KIKI (archiwum)

0 0 votes
Article Rating