BKS Lublin wygrał po dramatycznej końcówce!

W meczu 10. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U17 BKS Lublin mierzył się na wyjeździe z wyżej sklasyfikowaną Stalą Mielec. Zwycięsko z tego starcia wyszli goście, choć nie przyszło im to łatwo, bowiem bramka na wagę zwycięstwa padła w końcówce spotkania.  – Mecz był bardzo ciężki z tego względu, że pojechaliśmy na niego z “nożem na gardle”. Chłopcy udźwignęli ciężar tego spotkania i dzięki temu nadal jesteśmy w grze. Chcieliśmy wszystkim udowodnić, że jeszcze nie polegliśmy. Przeciwnik był bardzo wymagający, ale już do przerwy wynik układał się korzystnie dla nas, bo prowadziliśmy 2:0. Natomiast w drugiej połowie po własnych błędach straciliśmy bramki ze stałych fragmentów i zrobiło się nerwowo. Tym razem szczęście nam dopisało i dzięki determinacji chłopaków dowieźliśmy korzystny wynik do końca – komentuje Marcin Zakrzewski.

W następnej kolejce BKS Lublin zmierzy się z Motorem Lublin (11 maja, 17:00)

Stal Mielec – BKS Lublin 2:3 (0:2)
Bramki dla BKS-u: Kacper Kamiński 8′, 35′, Daniel Pawłowski 85′ (rzut karny)

BKS: Krzyżanowski (58′ Woźniak) – Pluta (75′ Figura), Janiszek (46′ Chabros), Łuczkowski, Pawłowski – Pytka-Wasil, Bartoś (62′ Piotrowski), Sprawka (55′ Małunow), Martyna, Kamiński (78′ Sowisz) – Szady (87′ Iwaniak).

Żółta kartka dla BKS-u: Kamil Bartoś.