BKS Lublin zgarnął ważne trzy punkty

W meczu 10. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 zawodnicy BKS-u Lublin pokonali na wyjeździe 3:1 drużynę Juventy Starachowice. Wygrana za komplet punktów pozwoliła lublinianom oddalić się od strefy spadkowej na trzy oczka. – Pierwsza połowa była dość wyrównana, choć z lekką przewagą na naszą korzyść. Samo spotkanie było ciężki, bo oba zespoły wykazały się wolą walki. W drugiej połowie mecz się zamknął i było widać, że przeważaliśmy. Dobrze operowaliśmy piłką, a gospodarze starali się kontratakować. Muszę pochwalić całą drużynę, ponieważ chłopaki wykonali super pracę – mówi Jakub Lewkowicz.

Juventa Starachowice – BKS Lublin 1:3 (1:1)
Bramki: Piotr Mikos 9′ – Rafał Szady 33′, 80+3′, Tomasz Pluta 65′ (rzut karny)

BKS: Bartoszek – Janiszek, Salewski (75′ Małunow), Łuczkowski, Pluta – Martyna, Sowisz, Wójcik (47′ Chabros), Pytka-Wasil, Drobik (59′ Karwowski) – Szady.