Bodo/Glimt – Lech Poznań gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Bodo/Glimt – Lech Poznań gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Lech Poznań awansował do 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Czas więc na mecz Bodo/Glimt – Lech Poznań. Gdzie oglądać transmisję, stream online? O której godzinie i kiedy początek spotkania?

Gdzie oglądać Bodo/Glimt – Lech Poznań? Transmisja

Niemal każdy kibic polskiej piłki, a przede wszystkim popularnego Kolejorza, zastanawia się gdzie oglądać mecz Lecha w Lidze Konferencji Europy. Otóż ze starcia 1/16 finału, Bodo/Glimt – Lech transmisja dostępna będzie na platformie Viaplay. Ten mecz niestety nie będzie pokazywany na żadnym kanale telewizyjnym, ale dobra informacja jest taka, że rewanż z Poznania pokaże Telewizja Polska.

Gdzie oglądać Bodo/Glimt – Lech Poznań? Stream online

Wiesz już, że będzie z meczu Bodo/Glimt – Lech stream online na Viaplay. Jak wykupić i oglądać mecz? Odwiedź stronę viaplay.pl, kliknij “uzyskaj pakiet” i zapłać 34 złote za miesięczny dostęp. W Twoim pakiecie znajdzie się z meczu Bodo/Glimt – Lech Poznań transmisja, ale też streamy na żywo z innych meczów Ligi Konferencji Europy, Ligi Europy, ale też innych rozgrywek piłkarskich.

Kiedy Bodo/Glimt – Lech Poznań? Godzina meczu

Kiedy Bodo/Glimt – Lech Poznań? O której godzinie? Mecz przewidziano na 14 lutego 2023 roku. Początek o godzinie 18:45.

Lech Poznań awansował z trudnej grupy za plecami Villarreal, a wyprzedzając Austrię Wiedeń i Hapoel Beer Szewa. Stąd też nadzieje sympatyków Lecha są rozbudzone na starcie z Bodo/Glimt w 1/16 finału Ligi Konferencji. Norweska ekipa trafiła tutaj po tym, jak zajęła trzecie miejsce w grupie Ligi Europy. To Bodo/Glimt jest faworytem pierwszego meczu.