Bodo/Glimt – Lech Poznań typy, kursy i zapowiedź (16.02.2023)

W 1/16 finału Ligi Konferencji Europy zobaczymy piłkarzy Lecha Poznań. Przed ich najbliższym meczem postanowiliśmy zaprezentować atrakcyjne Bodo/Glimt – Lech Poznań typy.

Bodo/Glimt – Lech Poznań typy i przewidywania

Zerknęliście już na nasze Bodo/Glimt – Lech Poznań typy? Jeśli tak, to bardzo dobrze. Chcemy teraz mocniej się nad nimi pochylić i wyjaśnić skąd takie, a nie inne przypuszczenia. Przewidujemy choćby to, że mecz zakończy się remisem. Taka prognoza może niektórych zdziwić, bo przecież faworytem jest Bodo/Glimt.

Bodo/Glimt - Lech Poznań typy

Notowania rywala Kolejorza stoją wyżej i to nie podlega dyskusji. Wiadomo jednak, że Lech Poznań jest waleczną ekipą i raczej tanio skóry nie sprzeda. Na uwadze trzeba mieć też bardzo istotną statystykę. Chodzi o to, że Kolejorz zremisował w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych. Generalnie poznaniacy “lubią” remisować poza domem.

Zakładamy też, że miejscowi zdobędą co najmniej dwie bramki. Dokładnie dwa gole Bodo/Glimt wywalczyło w każdym z trzech meczów u siebie w ramach fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy w zeszłym sezonie. Można w tym przypadku mówić więc o pewnej regularności.

W kontekście tego meczu w ramach 1/16 finału LKE warto zwrócić uwagę na fakt, że Lech Poznań pozostaje w rytmie meczowym i ostatnio znalazł się na fali wznoszącej. Ekipa ze stolicy Wielkopolski ma za sobą dwa zwycięstwa z rzędu. Najpierw był triumf z Miedzią Legnica, a później z Wisłą Płock.

Bodo/Glimt już dawno nie czuło smaku ligowej rywalizacji. Ostatnio ten zespół skupiał się na meczach towarzyskich, które miały pomóc w przygotowaniach do LKE.

Bodo/Glimt – Lech Poznań ostatnie wyniki

Ostatnimi czasy zawodnicy obu ekip notowali zarówno lepsze, jak i słabsze rezultaty. Drużyna Bodo/Glimt miała problem z wygrywaniem, a Lech Poznań unikał porażek.

Ostatnie mecze Bodo/Glimt

  • Bodo/Glimt – Silkenborg 2:2
  • Bodo/Glimt – Viborg 3:4
  • Bodo/Glimt – Kalmar 0:0

Ostatnie mecze Lecha Poznań

  • Wisła Płock – Lech Poznań 0:1
  • Lech Poznań – Miedź 1:0
  • Miedź – Lech Poznań 2:2

Bodo/Glimt – Lech Poznań bezpośrednie mecze

Niestety, w ostatnich latach nie dochodziło do bezpośrednich konfrontacji tych dwóch drużyn, więc nie mamy możliwości przytoczenia jakichkolwiek wyników.

Bodo/Glimt – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Kto jest faworytem bukmacherów? Ich Bodo/Glimt – Lech Poznań typy jasno wskazują na to, że zdecydowanie większe szanse na odniesienie triumfu ma zespół gospodarzy.

Gdzie oglądać Bodo/Glimt – Lech Poznań? Transmisja

Konfrontacja Bodo/Glimt – Lech Poznań została zaplanowana na 16 lutego 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 18:45. Z pewnością warto zapamiętać ten termin, by móc na bieżąco śledzić poczynania piłkarzy obu ekip.

Już wiecie, o której Bodo/Glimt – Lech Poznań. A gdzie dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tego pojedynku? Przekaz live pojawi się na platformie Viaplay. Można z niej korzystać zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych.