Bodo/Glimt – Roma typy, kursy, zakłady 07/04/2022

W teorii zwycięzca tej potyczki może być w zasadzie tylko jeden. Czy gospodarze spróbują pokusić się jednak o sprawienie niespodzianki? Bodo/Glimt – Roma typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Bodo/Glimt – Roma typy warte uwagi

Brak pomysłu na interesujące zakłady nie jest już problemem. Jak zawsze wychodzimy Wam bowiem z pomocą. Oto Bodo/Glimt – Roma typy:

Roma wygra dowolną połowę

Nie uważamy, jakoby warto było ryzykować obstawianie bezpośredniego triumfu rzymian. Tammy Abraham i spółka pokazali już bowiem w tym sezonie wielokrotnie, że są drużyną całkowicie nieobliczalną. Jeśli szukacie więc przysłowiowego “pewniaka”, to niniejszy zakład tymże pewniak być raczej powinien.

Powyżej 2.5 goli

Czym kierowaliśmy się podczas wyboru akurat tego konkretnego zakładu? Przede wszystkim krótką, lecz bardzo interesującą historią bezpośrednich gier pomiędzy Bodo a Romą. Podczas dwóch wcześniejszych starć grupowych leciały przysłowiowe iskry. Bukmacherski nos podpowiada nam, że doczekamy się tzw. powtórki z rozrywki.

Goście powyżej 12.5 fauli

Poszukiwanie interesujących propozycji do akapitu Bodo/Glimt – Roma typy zaprowadziło nas do statystyk zawierających średnią ilość fauli piłkarzy ze stolicy Włoch. Tam pokazane jest jasno i wyraźnie, że rzymianie wykonują nieco ponad trzynaście takich groźnych zagrań podczas trwania jednego meczu. Powyższa linia może się więc wydawać odrobinę ryzykowna. Uważamy jednakże, iż nie sprawi ona przyjezdnym raczej zbytniego problemu.

 

bodo glimt roma typy

Gdyby niniejszy tekst wyjątkowo przypadł Wam do gustu, to zachęcamy także do sprawdzenia naszych pozostałych artykułów. Jeden z ostatnich dotyczył np. zmagań pomiędzy Marsylią a PAOK-iem Saloniki.

Bodo/Glimt – Roma kursy

Kursy bukmacherskie sugerują, że rzymianie powinni wygrać to starcie w przysłowiowych cuglach. Czy tak będzie jednak w rzeczywistości? Mamy pewne wątpliwości…

Bukmacher Bodo/Glimt Remis Roma
Fortuna 3.70 3.60 1.98
STS 3.60 3.85 1.95
3 3.65 3.60 1.98
Betclic 3.65 3.70 1.97
forBET 3.65 3.70 1.97

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Oto jakie wyniki na przestrzeni kilku minionych tygodni osiągały obydwie ekipy:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Roma – Bodo/Glimt 2:2 (4 listopada 2021)
Bodo/Glimt – Roma 6:1 (21 października 2021)
5 ostatnich meczów Bodo/Glimt
Bodo/Glimt – Rosenborg 2:2
Bodo/Glimt – Lillestrom 4:1
Alkmaar – Bodo/Glimt 2:2
Bodo/Glimt – Alkmaar 2:1

Crystal Palace – Burnley 1:1
5 ostatnich meczów Romy
Sampdoria – Roma 0:1
Roma – Lazio 3:0
Roma – Vitesse 1:1
Udinese – Roma 1:1
Vitesse – Roma 0:1

Bodo/Glimt – Roma prognozy

Stosunkowo rzadko zdarza się, aby zaledwie kilka chwil po zakończeniu zmagań grupowych te same zespoły spotykały się w fazie play-off. Giallorossi muszą jednakże zostawić w pokonanym polu każdego, jeśli rzeczywiście mierzą w wygranie pierwszej edycji Ligi Konferencji Europy. Musimy zmartwić jednak wszystkich, którzy sądzą, iż przed rzymianami niezwykle łatwy mecz. Będzie wręcz przeciwnie. Szczególnie na trudnym norweskim terenie o korzystny rezultat będzie piekielnie trudno.

Bodo/Glimt – Roma pytania od graczy

  • O której początek meczu Bodo/Glimt – AS Roma?

Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 7 kwietnia 2022r.

  • Kto jest faworytem tej potyczki?

Nieco więcej szans na zwycięstwo daje się podopiecznym Jose Mourinho. Jeśli rzeczywiście uda im się wygrać, to będzie to na pewno wygrana wymagająca olbrzymiego wysiłku.