Borussia – Bayern typy i kursy bukmacherskie (04.11.2023)

W kalendarzu gier niemieckiej ekstraklasy nie ma ważniejszego meczu niż legendarny Der Klassiker. Sprawdźcie nasze najnowsze Borussia – Bayern typy, a na pewno nie pożałujecie.

Borussia – Bayern typy bukmacherskie

Wszyscy walczą o mistrzostwo kraju, a na końcu i tak wygrywa Bayern. Tak w telegraficznym skrócie wygląda rywalizacja najlepszych drużyn klubowych za naszą zachodnią granicą. Hegemonia Die Roten jest ogromna, ale na całe szczęście w powietrzu zaczął się powoli unosić przysłowiowy wiatr zmian.

Światełko w tunelu pojawiło się dzięki ekipie Bayeru Leverkusen. Popularni Aptekarze są prawdziwą rewelacją sezonu i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jasno, że to właśnie zespół dowodzony przez Xabiego Alonso może być sensacyjnym zdobywcą charakterystycznej złotej patery.

borussia-bayern-typy
fot. Icon Sport

O swoje do samego końca powinni walczyć także zawodnicy z Dortmundu. W początkowej fazie kampanii 2023/2024 udaje im się dotrzymywać kroku najlepszym i coś nam się wydaje, że taki stan rzeczy będzie utrzymywał się nadal.

Goście sobotniego boju łatwo jednakże z pewnością nie odpuszczą. Ich liczne ataki będą musiały być neutralizowane przed defensorów drużyny występującej w kultowych żółto-czarnych strojach. W takich sytuacjach często jedyną rozsądną opcja może być wyekspediowanie futbolówki poza linię końcową. Właśnie dlatego chcielibyśmy zaproponować Wam Borussia – Bayern typy na więcej rzutów rożnych po stronie 33-krotnych mistrzów kraju.

Jako że emocje będą momentami sięgać zenitu, to nie należy wykluczać sytuacji, w której to jeden z ofensywnych rajdów którejś z ekip zakończy się faulem przeciwnika i podyktowaniem rzutu karnego. W przeszłości bywało tak bardzo często. Czemu miałoby się to zatem nie powtórzyć także i tym razem?

Tym bardziej gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że w prawie wszystkich spotkaniach, które przyszło mu sędziować w bieżącej kampanii pan Deniz Aytekin wskazał na jedenasty metr. W starciu o takiej randze podobny scenariusz absolutnie by nas nie zdziwił.

Borussia – Bayern kursy bukmacherskie

Mimo występowania w charakterze gospodarza Borussia Dortmund nie zyskała tym razem przychylności wśród bukmacherów. Kurs na jej zwycięstwo jest dużo wyższy od tego oferowanego na triumf monachijczyków i wynosi dokładnie 3.95. Przelicznik związany z wygraną gości to w tej chwili 1.80. Pośrodku tradycyjnie znajduje się zakład na podział oczek. Taki scenariusz opatrzono kursem 4.15.

Borussia – Bayern bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatnią wygraną BVB w bezpośrednich potyczkach datuje się aż na rok 2019. Podobnego przebiegu zdarzeń w sobotni wieczór absolutnie nie należy wykluczać, ale trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że podopieczni Edina Terzica muszą być gotowi na heroiczny wysiłek. Za ich sporymi szansami na osiągnięcie sukcesu przemawia choćby to, że kilka dni temu trzecioligowiec zdołał odprawić z kwitkiem Bayern w krajowym pucharze. Powtórzenie podobnego wyczynu przed dortmundczyków wydaje się być zatem zdecydowanie możliwe.

Gdzie oglądać Borussia – Bayern? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z tego wydarzenia będzie dostępny na platformie streamingowej Viaplay oraz w aplikacji mobilnej, a także na stronie internetowej bukmachera STS. Początek transmisji około godz. 18:30 w dniu 4 listopada 2023 roku.