Borussia Dortmund – PSG transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Borussia Dortmund – PSG transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Środa, a więc lada moment wystartuje drugi z półfinałów Champions League. Gdzie tym razem dostępna będzie z meczu Borussia Dortmund – PSG transmisja? Szczegóły w niniejszym tekście.

Gdzie oglądać Borussia Dortmund – PSG? Transmisja na żywo (01.05.2024)

Im bliżej do oficjalnego rozpoczęcia starcia Borussia Dortmund – PSG gdzie oglądać pyta coraz większa rzesza widzów. Tak się składa, że tym razem jedynym miejscem, w którym wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić losy tej rywalizacji jest stacja Polsat Sport Premium 1. Pierwszy gwizdek zaplanowano tradycyjnie na godz. 21:00 w dniu 1 maja 2024 roku.

Borussia Dortmund – PSG transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

W internecie przebieg opisywanego spotkania będzie można natomiast obserwować za pośrednictwem platformy streamingowej Polsat Box Go. Wszystkie inne źródła są źródłami nielegalnymi.

Wielka niewiadoma

Półfinał to już taki etap zmagań, w którym teoretycznie powinniśmy mieć do czynienia wyłącznie z najlepszymi drużynami w Europie. Znaleźć się w czołowej czwórce Ligi Mistrzów wszak nie jest przecież zbyt łatwo. W bieżącej odsłonie rozgrywek byliśmy jednak świadkami wielu niespodziewanych zwrotów akcji. Jednym z nich jest chociażby obecność BVB w tym zacnym gronie.

Eksperci nie dają podopiecznym Edina Terzica najmniejszych szans na wygranie dwumeczu z PSG. Sytuacja wyglądała jednak bliźniaczo podobnie przed rozpoczęciem ćwierćfinałowych batalii z Atletico. Jak to się wszystko skończyło, wszyscy doskonale wiemy.

Osobom skreślającym Borussię jeszcze przed oficjalnym startem dzisiejszej batalii zalecam tym samym sporą ostrożność. Tu jeszcze naprawdę sporo się może zdarzyć.