Borussia Dortmund – Werder typy, transmisja i zapowiedź

Powoli rozkręca nam się niemiecka Bundesliga. Pora na trzecią kolejkę zmagań w ramach tej klasy rozgrywkowej. W tym tekście pokażemy wam bardzo atrakcyjne Borussia Dortmund – Werder typy – zachęcamy do lektury!

Borussia Dortmund – Werder typy bukmacherskie, które warto sprawdzić

Przed konfrontacją w Dortmundzie, uważnie przejrzeliśmy Borussia Dortmund – Werder kursy. Niektóre zdarzenia szczególnie mocno przykuły naszą uwagę. Poniżej przedstawiamy nasze prognozy w kontekście pojedynku w ramach trzeciej kolejki najwyższej niemieckiej klasy rozgrywkowej.

Bezproblemowy triumf Borussii Dortmund?

Przed spotkaniem w Dortmundzie oczywiście jak najbardziej warto zerknąć na tabelę Bundesligi. Obecnie liderem są mistrzowie Niemiec, a więc Bayern Monachium. Na pozycji wicelidera znajduje się natomiast Borussia Dortmund. Ten zespół zanotował komplet dwóch zwycięstw. Dortmundczycy zdobyli cztery bramki, a stracili tylko jednego gola.

Borussia Dortmund - Werder typy

Słabiej sprawował się Werder Brema. W tym przypadku jednak również widoczna jest powtarzalność. Drużyna z Bremy bowiem dwukrotnie remisowała. Z dwoma punktami Werder znajduje się w tabeli na miejscu dziesiątym. Ten zespół strzelił cztery gole, a poza tym stracił cztery bramki.

Ostatnia konfrontacja tych dwóch zespołów miała miejsce 18 kwietnia 2021 roku. Wtedy lepiej zaprezentowała się drużyna z Dortmundu. Borussia wygrała 4:1.

A jak będzie tym razem? Przewidujemy, że znów zwycięską ręką z pojedynku wyjdzie Borussia Dortmund. Podsuwając wam takie Borussia Dortmund – Werder typy, na uwadze mamy między innymi fakt, że dortmundczycy triumfowali w trzech ostatnich konfrontacjach z ekipą z Bremy. Ewidentnie mają więc patent na ten zespół.

Na jakie jeszcze Borussia Dortmund – Werder zakłady warto rzucić okiem? Naszym zdaniem w ciemno można stawiać, że padną tu co najmniej trzy bramki. Wszystko dlatego, że aż w dziesięciu z ostatnich piętnastu meczów, w których grał Werder, padały co najmniej trzy gole.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Borussia Dortmund – Werder 4:1
  • Werder – Borussia Dortmund 1:2
  • Werder – Borussia Dortmund 0:2

Ostatnie pojedynki tych dwóch ekip dobitnie pokazują, że Borussia wie, jak grać przeciwko Werderowi. Co prawda dortmundczycy nie zawsze dominowali, ale ostatecznie w trzech ostatnich starciach pokonywali rywali.

Ostatnie spotkania Borussii Dortmund

  • Freiburg – Borussia Dortmund 1:3
  • Borussia Dortmund – Bayer 1:0
  • Borussia Dortmund – Antalyaspor 1:1

Wejście w ligę dortmundczycy mają kapitalne. Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Czego chcieć więcej?

Ostanie mecze Werderu

  • Werder – Stuttgart 2:2
  • Wolfsburg – Werder 2:2
  • Cottbus – Werder 1:2

Werderowi nie idzie tak dobrze, jak zespołowi z Dortmundu. Ekipa z Bremy rozpoczęła sezon Bundesligi od dwóch rezultatów remisowych.

Kiedy mecz Borussii z Werderem? O której początek?

Starcie Borussia Dortmund – Werder Brema odbędzie się 20 sierpnia 2022 roku. Początek sportowej rywalizacji przewidziany został na godzinę 15:30.

Gdzie obejrzeć Borussia Dormtund – Werder Brema?

Wiadomo już, gdzie dostępna będzie transmisja z meczu w Dortmundzie. To spotkanie obejrzysz na platformie Viaplay. Teraz już z pewnością każdy wie Borussia Dortmund – Werder gdzie obejrzeć.

Zobacz również nasze typy na mecze w Bochum i Neapolu.