Borussia Moenchengladbach – Hoffenheim typy, transmisja (14.05.2022r.)

Fatalna druga faza sezonu sprawiła, że zarówno Źrebaki jak i Wieśniaki na własne życzenie wypisali się z walki o europejskie puchary. Czy podobnie jak końcówka rozgrywek będzie wyglądało także ich pożegnanie z kampanią 2021/2022? Borussia Moenchengladbach – Hoffenheim zakłady, kursy, transmisja.

Borussia Moenchengladbach – Hoffenheim typy i analiza (14.05.2022)

W dniu dzisiejszym typy na Borussia Moenchengladbach – Hoffenheim przedstawiają się następująco:

Piłka może przejść, ale zawodnik nigdy

To właśnie to stare piłkarskie porzekadło często zdaje się przyświecać działaniom podopiecznych Sebastiana Hoenessa. Nikt w całej Bundeslidze nie był bowiem dotychczas kartkowany częściej aniżeli piłkarze Hoffenheim. Statystyki wyraźnie pokazują, że także ekipa popularnych Die Fohlen stosunkowo często bywa napominana przez arbitrów. Idealną propozycją w takiej sytuacji powinien być więc zakład odnoszący się do liczby żółtych kartek. Mamy wielką nadzieję, że arbiter prowadzący te zawody będzie umiejętnie temperował zapędy piłkarzy obydwu drużyn.

borussia moenchengladbach hoffenheim typy

Nieważne jak się zaczyna, ale ważne jak się kończy. Dziś jak widzicie, mocno odwołujemy się do kultowych powiedzeń. Jest na to jednak dość solidne wytłumaczenie. Gorąco wierzymy w to, że zarówno Borussia jak i Hoffe postarają się godnie pożegnać z 59. sezonem ligowym w historii. Ciężko wyobrazić sobie na to lepszy sposób, niż zdobycie znacznej ilość bramek. Po dwie w każdej z połów tego meczu? To byłoby piękne! Tym bardziej że Borussia Moenchegladbach – Hoffenheim kursy na takie zdarzenie są tym razem naprawdę rewelacyjne.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Czy bezpośrednia rywalizacja pomiędzy obiema ekipami miała dotychczas jakieś “znaki szczególne”? Oczywiście, że tak. Nigdy nie brakowało w niej bramek.

  • Hoffenheim – Borussia M. 1:1
  • Hoffenheim – Borussia M. 3:2
  • Borussia M. – Hoffenheim 1:2

Gdzie Borussia Moenchengladbach – Hoffenheim transmisja?

W naszym kraju wyłączność na pokazywanie spotkań niemieckiej Bundesligi ma platforma Viaplay. Tylko jej abonenci będą mieli więc możliwość śledzenia tego meczu na żywo.

Pytania zadawane przez graczy

  • O której początek meczu Borussia Moenchengladbach – TSG 1899 Hoffenheim?

Pierwszy gwizdek tego spotkania powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 15:30 w dniu 14 maja 2022r.

  • Borussia Moenchengladbach – Hoffenheim typy, co warto grać?

Z uwagi na sporą skłonność obu drużyn do ostrej gry uważamy, że warto skupić się na zakładach związanych z żółtymi kartkami.

W wolnej chwili sprawdźcie także nasz tekst związany z inną potyczką 34. serii gier. Mowa oczywiście o pojedynku pomiędzy Bayerem Leverksuen a Freiburgiem.