Bournemouth – Arsenal typy, kursy, przewidywania (20.08.2022)

Zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami Kanonierzy rozpoczynają rozgrywki z tzw. wysokiego C. Czy rezultat kolejnego meczu z ich udziałem utwierdzi wszystkich w przekonaniu, że w tym sezonie walka o najwyższe cele leży w ich zasięgu? Bournemouth – Arsenal typy, kursy, przewidywania.

Bournemouth – Arsenal typy warte uwagi

Jeśli brak Wam pomysłu na interesujące propozycje związane z tą potyczką, to zawsze możecie zapoznać się z akapitem Bournemouth – Arsenal typy:

Utrzymanie się na fali wznoszącej

Jeszcze kilka tygodni temu nikt tak naprawdę nie traktował poważnie słów osób skupionych wokół Arsenalu, zgodnie z którymi Kanonierzy mieliby walczyć w kampanii 2022/2023 o coś więcej niż uwielbiane przez nich czwarte miejsce. Dwie pierwsze potyczki nowego sezonu pokazały dobitnie, że tak dobrego przygotowania do ciężkiej ligowej rywalizacji na Emirates Stadium nie było już dawno. Na szczególną uwagę zasługuje w tym miejscu osoba Gabriela Jesusa. Brazylijczyk, którego niemal siłą wypchnięto z ekipy Manchesteru City, ma zdecydowanie coś do udowodnienia wszystkim niedającym wiary jego umiejętnościom. Dwie bramki oraz dwie asysty podczas potyczki z Lisami to dopiero początek.

bournemouth-arsenal-typy

Nie ukrywamy, że bardzo byśmy chcieli, aby Bournemouth – Arsenal zakłady na powyżej 2.5 bramki zostały rozstrzygnięte pozytywnie właśnie w głównej mierze dzięki imponującej postawie 25-latka. Czy licznik jego bramek zatrzyma się w tym meczu na jednym trafieniu? O tym przekonamy się już za kilkadziesiąt godzin.

Ostatnie starcia bezpośrednie

  • Bournemouth – Arsenal 1:2
  • Bournemouth – Arsenal 1:1
  • Arsenal – Bournemouth 1:0

Na przestrzeni paru niedawnych batalii pomiędzy obiema ekipami nie dało się zaobserwować jakiejś wyraźnej dominacji którejś ze stron. Przyjezdni są tym razem znaczącymi kandydatami do zwycięstwa, lecz ewentualna wiktoria nie przyjdzie im na pewno łatwo.

Ostatnie pojedynki Bournemouth

  • Man City – Bournemouth 4:0
  • Bournemouth – Aston Villa 2:0
  • Bournemouth – Real Sociedad 1:2

Imponujące wejście w sezon, a następnie zimny prysznic od Obywateli. Kibice Wisienek nie mają łatwego życia podczas pierwszych tygodni w nowej rzeczywistości. Raczej niewiele wskazuje na to, jakoby uśmiechy ponownie miały pojawić się na ich twarzach. Z biegiem czasu na pewno tak się stanie, lecz nie będzie to z pewnością miało miejsce już podczas najbliższej serii gier.

Ostatnie mecze Arsenalu

  • Arsenal – Leicester 4:2
  • Crystal Palace – Arsenal 0:2
  • Arsenal – Sevilla 6:0

Dwa spotkania i dwa zwycięstwa. Dotychczasowy ligowy bilans The Gunners jest wręcz wymarzony. Dopisanie do tego dorobku triumfu numer trzy byłoby wielkim sukcesem. Nie da się ukryć, że istnieje taka szansa i wbrew pozorom nie powinna ona wymagać jakiegoś nadludzkiego wysiłku.

Kiedy i o której mecz Bournemouth – Arsenal?

Początek zmagań na Vitality Stadium zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 20 sierpnia bieżącego roku.

Bournemouth – Arsenal, gdzie oglądać to spotkanie?

Transmisja na żywo z tej potyczki będzie dostępna wyłącznie na antenach platformy Viaplay.

Fanów futbolu w odmianie hiszpańskiej polecamy natomiast lekturę tekstu związanego z pojedynkiem Celty Vigo oraz Realu Madryt.