Braga – Real Madryt typy i kursy bukmacherskie, zakłady na mecz (24.10.2023)

Liderzy grupy C w ramach trzeciej serii gier udają się do jednego z najstarszych miast w całej Portugalii. Czy ta podróż okaże się dla nich szczęśliwa? O tym nieco więcej w tekście Braga – Real Madryt typy. Serdecznie zapraszamy.

Braga – Real Madryt typy bukmacherskie

Gdyby cała sprawa dotyczyła jakiegoś niżej notowanego zespołu, to po porażce z Sevillą mogłoby zadziałać tzw. prawo serii. Pamiętajmy, że mówimy jednak o najbardziej utytułowanej drużynie w całej Lidze Mistrzów. Ich stać absolutnie na wszystko. Braga – Real Madryt typy na zwycięstwo gości wydają się zatem opcją bardzo rozsądną.

braga-real-madryt-typy

W całej portugalskiej ekstraklasie nie ma drugiego zespołu, który strzela równie dużo bramek co podopieczni Artura Jorge. Tę wysoką skuteczność udawało się dotychczas przełożyć na dwa poprzednie mecze grupowe Champions League. Po cichu mamy nadzieję, że ta tendencja będzie trwała nadal. Galacticos to oczywiście najtrudniejszy z rywali, ale magia Ligi Mistrzów potrafi zdziałać cuda. Coś nam się zdaję, że lada moment będzie mieli na to kolejny dowód.

Defensorzy Bragi będą musieli na pewno uważać na rewelacyjnego młodzieńca Jude'a Bellinghama. Anglik znajduje się w tej chwili w czołówce klasyfikacji kanadyjskiej i postara się zrobić wszystko, by wyprzedzić Rasmusa Hojlunda oraz Juliana Alvareza. Czyżby zatem miał to być ponownie spektakl jednego aktora? Znając możliwości 20-latka, nie można tego wykluczyć.

Braga – Real Madryt kursy bukmacherskie

Zdecydowanie niższy kurs równy dokładnie 1.50 na wygraną gości wystawił bukmacher STS. Oznacza to oczywiście mniej więcej tyle, że Los Blancos są typowani do wygranej w całym spotkaniu. Po drugiej stronie jest przelicznik 6.41, który określa szansę na triumf Os Arcebispos. Pomiędzy dwoma tymi rozstrzygnięciami jest jeszcze zakład na podział oczek. Taki scenariusz wyceniono w tej chwili dokładnie na 4.80.

Braga – Real Madryt bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Wtorkowe starcie na Estádio Municipal będzie pierwszym bezpośrednim pojedynkiem pomiędzy Bragą a Realem w całej dotychczasowej historii. Nie ma raczej wielkiego zaskoczenia w tym, że to Królewscy są typowani do końcowego zwycięstwa, gdyż jest to zespół co najmniej o kilka klas lepszy. W La Lidze co prawda zdarzyło im się ostatnio stracić punkty z Sevillą, ale raczej nie powinno mieć to wielkiego wpływu na ich postawę w Champions League. Od czasu porażki z Napoli zwycięską passę kontynuuję natomiast Braga. Jej utrzymanie będzie piekielnie trudne, o czym wszyscy kibice portugalskiej ekipy prawdopodobnie dokładnie wiedzą. Jak mawia klasyk, nadzieja umiera jednak ostatnia.

Gdzie oglądać Braga – Real Madryt? Transmisja i godzina

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Premium 5. Jej początek zaplanowano naturalnie na godz. 21:00 w dniu 24 października 2023 roku.

Jeśli poszukujecie także typów na inne spotkania tej serii gier Ligi Mistrzów, to zapraszamy także do lektury dedykowanego artykułu. Szczegóły pod niniejszym linkiem.