Brazylia – Argentyna transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?

Brazylia – Argentyna transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?
fot. Icon Sport

Przed nami wybornie zapowiadający się mecz! Reprezentacja Brazylii podejmie Argentynę. Wiadomo już, czy dostępna będzie Brazylia – Argentyna transmisja z tego widowiska. Koniecznie przeczytaj nasz tekst, a momentalnie wszystko stanie się jasne.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Brazylia – Argentyna? Transmisja na żywo

Pojedynek Brazylia – Argentyna dojdzie do skutku w ramach szóstej kolejki kwalifikacji do mistrzostw świata (Ameryka Południowa). Ten mecz niewątpliwie zapowiada się bardzo dobrze.

Brazylia – Argentyna gdzie oglądać? Nie brakuje takich, którzy zadają sobie to pytanie. Otóż darmowa transmisja online dostępna będzie w STS po rejestracji konta, Możesz skorzystać z poniższego przycisku, aby tego dokonać.

OGLĄDAJ TUTAJ

W tym miejscu warto odnotować, że będzie dostępna także transmisja z polskim komentarzem, co jeszcze do niedawna nie było potwierdzone. Na wysokości zadania stanęła stacja Eleven Sports. Południowoamerykański klasyk będzie więc transmitowany w telewizji, jak i w internecie! Online spotkanie zobaczysz na platformie Pilot WP czy też Canal+ online (konieczne jest wykupienie odpowiednich subskrypcji).

Brazylia – Argentyna transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Już wspomnieliśmy, że Brazylia zagra z Argentyną w dniu 22 listopada 2023 roku. Początek tego spotkania wyznaczono na godzinę 1:30.

Brazylia – Argentyna transmisja telewizyjna pojawi się na kanale Eleven Sports 1. O komentarz zadbają natomiast Marcin Grzywacz oraz Tomasz Zieliński.

Potęgi staną naprzeciwko siebie

Wytłumaczyliśmy już bardzo dokładnie Brazylia – Argentyna gdzie oglądać. Trzeba wyraźnie podkreślić, że naprzeciwko siebie staną potęgi południowoamerykańskiego futbolu. Brazylia i Argentyna w sumie aż osiem razy sięgały po mistrzostwo świata!

Bezpośrednie konfrontacje tych ekip każdorazowo budzą bardzo dużo emocji. Na pewno nie inaczej będzie tym razem.

A jak stoją notowania tych dwóch drużyn? Argentyna jest liderem tabeli (cztery wygrane, jedna porażka). Brazylia zaś zajmuje piąte miejsce – ma w dorobku dwa triumfy, remis i dwie porażki.