Brazylia – Argentyna typy i kursy bukmacherskie (22.11.2023)

Na legendarnej Maracanie będzie miało miejsce jedno z najgorętszych spotkań reprezentacyjnych na przestrzeni całych eliminacji do MŚ w strefie południowo-amerykańskiej. Kto i dlaczego może je zwyciężyć? Szczegóły w tekście Brazylia – Argentyna typy. Serdecznie zapraszamy.

Brazylia – Argentyna typy bukmacherskie

Potencjał linii ataku obu reprezentacji jest ogromny. Kanarki mimo utraty Viniciusa nadal mają czym postraszyć aktualnych mistrzów świata. Ci natomiast pod wodzą swojego wielkiego kapitana są zdolni właściwie do wszystkiego. Zdobycie co najmniej jednego gola przez każdą z reprezentacji to scenariusz niemal pewny. Co będzie działo się dalej? Czas pokaże.

brazylia-argentyna-typy
Icon Sport

Jakość ciężko nam sobie wyobrazić, by większość akcji w spotkaniu pomiędzy dwiema tak uznanymi markami toczyła się w środkowej strefie boiska. Defensorzy będą mieli bez wątpienia ogrom pracy, a okolice pola karnego staną się gorące niczym wulkaniczna lawa.

Czasem jedynym rozsądnym wyjściem w podbramkowych sytuacjach jest wyekspediowanie futbolówki poza linię boczną lub końcową boiska. Niewykluczone, że podobne zajścia będą miały miejsce na obiekcie w Rio De Janeiro. Brazylia – Argentyna typy na przynajmniej 8 kornerów zdają się być tym samym w pełni uzasadnione.

Brazylia – Argentyna kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy na czele z firmą STS nie są do końca pewni, kto powinien być triumfatorem tej rywalizacji. Co prawda delikatnie niżej wyceniane jest zwycięstwo gospodarzy (2.65), ale mimo wszystko wygrana Albiceleste także jest jak najbardziej możliwa (2.95). W tego typu pojedynkach drużyny lubią często dzielić się punktami, stąd też niezwykle istotna jest znajomość kursu opisującego podział oczek. Jest on na ten moment równy dokładnie 3.00.

Brazylia – Argentyna bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Listopadowe zgrupowanie reprezentacyjne było jak dotąd niezbyt udane zarówno dla Brazylijczyków jak i ekipy dowodzonej przez Lionela Scaloniego. Ci pierwsi przed kilkoma dniami ulegli Kolumbii, natomiast Messi i spółka musieli uznać wyższość drużyny z Urugwaju. Chęć powrotu na zwycięską ścieżkę będzie zatem ogromna.

Brazylia – Argentyna przewidywane składy

Jak mogą wyglądać wyjściowe jedenastki obu reprezentacji podczas oposywanego starcia? Oto nasze prognozy:

Brazylia – Alisson – Emerson – Gabriel – Marquinhos – Lodi – Raphinha – Guimaraes – Andre – Martinelli – Rodrygo – Pedro

Argentyna: Martinez – Molina – Romero – Otamendi – Tagliafico – de Paul – Fernandez – Lo Celso – Gonzalez – Alvarez – Messi

Kontuzjowanego Viniciusa Jr w linii ataku Kanarków zastąpi zapewne Joao Pedro. Poza tym w miejsce Lodiego może pojawić się Pepe. W szeregach Albiceleste względem rywalizacji z reprezentacją Urugwaju MacAllistera zmieni prawdopodobnie Lo Celso. Inne roszady nie są raczej planowane.

Gdzie oglądać Brazylia – Argentyna? Transmisja i godzina

Transmisja na żywo z tego pojedynku będzie miała miejsce m.in. na antenach stacji Eleven Sports 1. Dostęp do dedykowanej transmisji będą mieli także wszyscy klienci bukmachera STS. Wystarczy, że ich konto będzie miało status aktywnego tj. na przestrzeni poprzednich 24 godzin uda im się zawrzeć przynajmniej jeden zakład.

Jeśli chodzi o pierwszy gwizdek samej batalii, to zaplanowano go na godz. 1:30 w dniu 22 listopada 2023 roku.