Brazylia – Chile typy, zakłady i transmisja

Czas na kolejną serię kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej. Przed nami mecz Brazylia – Chile.

Najciekawsze typy na mecz Brazylia – Chile (25.03.2022)

Jakie mamy Brazylia – Chile typy? Oto one.

Brazylia jest naszym faworytem. Zobacz dlaczego tak uważamy.

brazylia chile typy

Chile ma nóż na gardle, ale Canarinhos na pewno nie odpuszczą

Brazylia jest liderem południowo amerykańskich kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Canarinhos po 15 meczach mają na koncie 39 punktów. Wygrali 12 spotkań, 3 zremisowali i nie ponieśli żadnej porażki. Są już pewni wyjazdu na mundial, ale nie są typem reprezentacji, która zamierza komukolwiek odpuszczać. Brazylia wygrywanie ma wpisane w DNA.

Chile wciąż walczy i ma na gardle przysłowiowy nóż. 19 punktów oznacza dwa oczka straty do miejsca barażowego i trzy do premiowanego awansem. Nad Chile plasuje się Peru oraz Urugwaj. Do końca eliminacji pozostały 2 mecze i każdy punkt jest dla Chile na wagę złota. Wygrać z Brazylią będzie jednak niezwykle ciężko. Ta sztuka udała im się tylko raz na 10 ostatnich bezpośrednich meczy.

Dlatego naturalnie gramy Brazylia – Chile typy na wygraną Canarinhos. Spodziewamy się też, że do bramki trafiać będą tylko gospodarze. Wystarczy spojrzeć w statystyki. W pięciu ostatnich bezpośrednich meczach strzelała tylko jedna reprezentacja. Dodatkowo, Brazylia zachowała czyste konto w 3 z 4 ostatnich spotkań.

Gdzie z Brazylia – Chile transmisja?

Mecz będzie można oglądać w TVP Sport oraz u legalnego bukmachera STS. Początek 25.03.2022, o godzinie 00:30 czasu polskiego. Uważamy, że warto zarwać nockę, bowiem obie ekipy mogą zgotować nam niezłe widowisko. Gospodarzem meczu będzie legendarna Maracana w Rio de Janeiro.