Brazylia – Paragwaj typy, kursy i transmisja spotkania

Noc z wtorku na środę przyniesie nam gigantyczne emocje związane z Ameryką Południową. W ramach eliminacji do MŚ zagrają m.in. Brazylia i Paragwaj.

Brazylia – Paragwaj typy i kursy (02.02.2022)

Rzuć okiem na przygotowane przez nas na mecz Brazylia – Paragwaj typy bukmacherskie.

brazylia paragwaj typy

Brazylia potwierdzi swoją dominację?

Brazylijczycy pewnie przewodzą w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata strefy CONMEBOL. Mają już pewny awans, a teraz toczą pojedynek z Argentyną o zajęcie pierwszego miejsca. To powinno ich motywować szczególnie w meczu przeciwko Paragwajowi. Guarani La Albirroja potrzebują z kolei punktów, niczym ryba wody. W tej chwili do miejsca premiowanego grą w barażu o mundial tracą 6 punktów, a do rozegrania zostały już tylko trzy kolejki. Każda porażka czy remis może wykluczyć Paragwaj z gry o Mistrzostwa Świata.

W tym meczu ciężko jednak o inne typy, niż wygrana Brazylii. Zwłaszcza, że Canarinhos wygrai każdy z trzech ostatnich bezpośrednich meczy przeciwko Paragwajowi. Mało tego, Brazylia wygrała 10 ze swoich 15 ostatnich spotkań i nie przegrała żadnego z ośmiu ostatnich meczy. Takie statystyki są jak najbardziej wymowne.

W trzech ostatnich bezpośrednich spotkaniach, Paragwaj nie był w stanie ani razu pokonać brazylijskiego bramkarza. Zważywszy na to, że Brazylijczycy w ostatnich pięciu meczach stracili tylko dwa gole, a Paragwaj od sześciu spotkań nie potrafi zdobyć bramki, tym razem stawiamy na to, że znów zachowają czyste konto. W tym celu wybraliśmy zakład na BTTS (obie strzelą) i pozycję: nie oraz to, że Brazylia otworzy wynik meczu.

Transmisja Brazylia – Paragwaj, gdzie oglądać?

Z meczu Brazylia – Paragwaj transmisja na TVP Sport, w aplikacji oraz na stronie internetowej tego medium. Początek 2 lutego 2022 roku, o godzinie 1:30 w nocy czasu polskiego. Godzinę wcześniej rozpocznie się z kolei równie interesujące starcie, Argentyna – Kolumbia.

brazylia paragwaj

FAQ

  • Jaki był wynik ost. bezpośredniego meczu?

W czerwcu 2021, Brazylia ograła Paragwaj 2:0.

  • Czy zagra Neymar?

Nie.