Brentford – Burnley typy, kursy, zakłady 12/03/2022

Dwie drużyny głęboko pogrążone w kryzysie i mecz, którego stawką jest ewentualne opuszczenie bądź oddalenie się od strefy spadkowej. Tu musi dziać się naprawdę sporo. Brentford – Burnley typy, kursy, zakłady.

Brentford – Burnley typy warte uwagi

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na zakłady bukmacherskie związane z omawianym spotkaniem, to czym prędzej śpieszymy Wam z pomocą. Oto Brentford – Burnley typy:

brentford burnley typy

Wszystkim ostro zainteresowanym rozgrywkami angielskiej ekstraklasy polecamy również nasz ostatni tekst dotyczący zmagań pomiędzy Brighton a Liverpoolem.

Brentford wygra dowolną połowę

Jedyna wygrana w meczu wyjazdowym, jaka była w tym sezonie dziełem popularnych The Clarets miała miejsce niespełna trzy tygodnie temu. Wtedy na Amex Stadium miejscowe Brighton nie miało zbyt wiele do powiedzenia w starciu z podopiecznymi Seana Dyche'a. Naszym skromnym zdaniem nie ma co raczej liczyć na przysłowiową powtórkę z rozrywki w trakcie omawianej rywalizacji na obiekcie położonym w Londynie. Gracze Brentford jako gospodarze przejmą zapewne inicjatywę, co pozwoli im zwyciężyć w przynajmniej jednej z połów tego meczu.

Mniej niż 10.5 rzutu rożnego

Gdy naprzeciw siebie stają dwie z trzech drużyn wykonujących najmniej rzutów rożnych w całej ligowej stawce, to ciężko się spodziewać, aby nagle udało im się nabić niezliczoną ilość tych stałych fragmentów gry. Jeśli jakimś cudem uda im się przekroczyć barierę jedenastu kornerów, to będziemy niezwykle zaskoczeni.

W spotkaniu zostanie pokazana czerwona kartka

brentford burnley typy

Emocji będzie tu co niemiara. W to nawet nie ma co wątpić. Stawka spotkania jest bowiem ogromna. W nieco gorszym położeniu są goście i to w ich poczynaniach powinno być nieco więcej nerwowości. Dotychczas nie było im dane otrzymać czerwonej kartki. Czyżbyśmy mieli być więc świadkami swoistego debiutu?

Brentford – Burnley kursy

Zapewne z uwagi na nieco wyższą pozycję w tabeli kurs na triumf gospodarzy jest stosunkowo niski. Szczegóły ofert kilku firm poznacie dzięki naszej legendarnej tabeli:

Bukmacher Brentford Remis Burnley
Fortuna 2.23 3.10 3.60
STS 2.15 3.15 3.50
3 2.20 3.15 3.75
PZBUK 2.15 3.30 3.60
forBET 2.16 3.25 3.55

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Porażki pomieszane z remisami oraz wygranymi. Tak w telegraficznym skrócie przedstawia się krótka historia aktualnej dyspozycji obu ekip.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Burnley – Brentford 3:1 (30 października 2021)
Brentford – Burnley 1:3 (15 stycznia 2016)
Burnley – Brentford 1:0 (22 sierpnia 2015)
5 ostatnich spotkań Brentfordu
Norwich – Brentford 1:3
Brentford – Newcastle 0:2
Rangers – Brentford 2:2
Arsenal – Brentford 2:1

Brentford – Crystal Palace 0:0
5 ostatnich spotkań Burnley
Burnley – Chelsea 0:4
Burnley – Leicester 0:2
Crystal Palace – Burnley 1:1
Burnley – Tottenham 1:0
Brighton – Burnley 0:3

Brentford – Burnley prognozy

Oczekujecie starcia na najwyższym światowym poziomie? No to radzimy raczej skupić swoją uwagę na innej sobotniej batalii. Na Brentford Community Stadium będziemy mieć raczej do czynienia ze starym wyspiarskim futbolem, w którym to oczy bolały aż od samego patrzenia. O ostatecznej wygranej może zadecydować większa wola walki po którejś ze stron. My uważamy, że większe szanse na sukces mają popularni The Bees, lecz oczywiście wszystko ostatecznie zweryfikuje boisko.

Brentford – Burnley najczęstsze pytania od graczy

  • O której początek spotkania Brentford F.C. – Burnley F.C. ?

Rozpoczęcie tego pojedynku zaplanowano na godz. 16:00 w dniu 12 marca 2022r.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie zatytułowanym Brentford – Burnley kursy.