Brentford – Manchester United typy, kursy, analiza (13.08.2022)

Humory w czerwonej części Manchesteru po zmianie na stanowisku szkoleniowca miały rzekomo ulec zdecydowanej poprawie. Takowy proces na razie niestety nie następuje. Czy za kilkadziesiąt godzin sytuacja zmieni się o 180 stopni? Brentford – Manchester United typy, kursy, analiza.

Najciekawsze Brentford – Manchester United typy

Brak pomysłów na interesujące Brentford – Manchester United zakłady? Poznajcie kilka naszych autorskich propozycji:

Niespodzianka kolejki?

Czasy, w których Manchester był murowanym faworytem każdego z meczów, do którego przystępował, niestety bezpowrotnie minęły. Na ten moment rywalizacja z Red Devils nie robi wrażenia nawet na zespołach z dolnych rejonów tabeli. The Bees pokazali w poprzedniej kampanii, że są drużyną totalnie nieprzewidywalną. Zdobycie bramki przeciwko ManU nie powinno zatem sprawić im większych problemów. Wielu wieszczy także sporą sensację, jaką może być niespodziewany triumf gospodarzy. My jednak w taki bieg wydarzeń raczej nie wierzymy. Woli dużo bezpieczniejszą opcję z większymi szansami na pozytywne rozstrzygnięcie.

brentford-manchester-united-typy

Jak objawia się zwykle bezradność? Frustracją, której wynikiem jest spora ilość przewinień. Właśnie z taką sytuacją mieliśmy do czynienia w pierwszym meczu United z drużyną Brighton. Podopieczni Erika ten Haga otrzymali tam aż cztery żółte kartki (o trzy więcej od zespołu Jakuba Modera). Intuicja podpowiada nam, iż dwudziestokrotni mistrzowie kraju mogą dominować w tej niechlubnej statystyce także w swoim meczu w ramach drugiej serii gier. Brentford – Manchester United kursy na takie zdarzenie są wyjątkowo zachęcające.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Man Utd – Brentford 3:0
  • Brentford – Man Utd 1:3
  • Man Utd – Brentford 2:2

Obydwie ekipy rozegrały dotychczas zaledwie trzy bezpośrednie spotkania. Jak na razie bilans jest wyjątkowo korzystny dla Czerwonych Diabłów. Czy tak będzie nadal? O tym przekonamy się już niebawem.

Ostatnie spotkania Brentford

  • Leicester – Brentford 2:2
  • Brentford – Betis 1:0
  • Arsenal – Brentford 1:2

Ci, którzy sądzą, iż popularne Pszczoły będą przysłowiowymi chłopcami do bicia, mogą się srogo pomylić. Sparingowa wygrana nad Arsenalem, a także cenny remis z Leicester przed kilkoma dniami są tego idealnym potwierdzeniem.

Ostanie mecze Man Utd

  • Man Utd – Brighton 1:2
  • Man Utd – Vallecano 1:1
  • Man Utd – Atletico 0:1

Przedsezonowe przygotowania, a zwłaszcza ich finisz nie ułożył się raczej po myśli nowego szkoleniowca United. Spore problemy Manchesteru były widoczne także w trakcie pierwszego meczu z Brighton. Jeśli nie będzie miała miejsca natychmiastowa poprawa, to utrata punktów z Brentford stanie się wielce prawdopodobna.

Kiedy Brentford – Manchester United? O której?

Początek pomiędzy Brentford a Czerwonymi Diabłami zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 13 sierpnia bieżącego roku.

Gdzie obejrzeć Brentford – Manchester United?

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenach platformy Viaplay.

Zainteresowanych zachęcamy także do rzucenia okiem na inny z naszych tekstów. Przyjrzeliśmy się w nim nieco bliżej zmaganiom Manchesteru City z Bournemouth.