Brentford – Manchester United typy, kursy 19/01/2022

W wyniku braku należytego skupienia w ostatnich minutach meczu Czerwone Diabły utraciły niedawno cenne dwa punkty podczas batalii z Aston Villą. Czy podobnie będzie przebiegała ich rywalizacja z popularnymi Pszczołami? A może spotkanie zostanie “zamknięte” już w jego pierwszej połowie? Brentford – Manchester United typy, kursy, zakłady. Miłej lektury!

Brentford – Manchester United typy warte uwagi

Mocna wiara w gości. To przyświeca w dniu dzisiejszym naszemu typowaniu. Oto Brentford – Manchester United typy:

brentford manchester united typy

Podczas środowego pasma gier angielskiej ekstraklasy dojdzie także do innego równie ciekawego starcia. Na King Power Stadium przyjedzie Tottenham, który podejmie miejscowe Leicester. Rzecz jasna przyjrzeliśmy się temu spotkaniu bliżej, a efekty naszej pracy znajdziecie tutaj.

Manchester United wygra całe spotkanie

Tak, tak wiemy. Zakładanie się o triumf ekipy z czerwonej części Manchesteru to przysłowiowe “igranie z ogniem”. Red Devils podobnie jak Napoli są często przyczyną niepowodzeń wielu entuzjastów zakładów wzajemnych. Tym razem jednak szanse na zwycięstwo podopiecznych Ralfa Rangnicka są naprawdę spore. Po pierwsze Brentford notuje ostatnio serię bardzo kiepskich występów i nie widać w ich poczynaniach choćby cienia szansy na szybką poprawę. Powiecie pewnie, że to samo dotyczy United. Owszem. Jest w tym ziarno prawdy. Nie oznacza to jednak, że są zespołem gorszym. Przed kilkoma dniami było kilka oznak poprawy. Bukmacherski nos podpowiada nam, że na Brentford Community Stadium będziemy świadkami kilku następnych.

Goście wykonają więcej rzutów rożnych

W drugiej z propozycji zawartych w akapicie Brentford – Manchester United typy będzie już nieco mniej ryzyka niż w tej pierwszej. Z prostego powodu. The Bees to zespół zdecydowanie najrzadziej wykonujący rzuty rożne w całej ligowej stawce. Po 21 rozegranych kolejkach jest nieco ponad 3.5 kornera na mecz. W przypadku Manchesteru średnia ta jest wyższa o niemal 2. Wnioski nasuwają się więc same, prawda?

Ronaldo bądź Fernandes zdobędą bramkę

brentford manchester united typy

Portugalczyk najjaśniejszą postacią w ekipie Czerwonych Diabłów? Z taką sytuacją możemy spotkać się nie pierwszy, a z pewnością nie ostatni raz. Młodszy z dwójki reprezentantów Os Navegadores po miesiącu przerwy ustrzelił dublet podczas potyczki z The Villans. Występ CR7 po drobnym urazie nie jest natomiast 100 % pewny. Jeśli więc któremuś z wyżej wymienionych miałoby być bliżej do zostania bohaterem swojej drużyny, to naszym skromnym zdaniem będzie to tym razem Bruno Fernandes.

Brentford – Manchester United kursy

Tak duża dysproporcja pomiędzy kursami oferowanymi na zwycięstwo każdej z drużyn jest w zupełności zrozumiała. Każdy inny wynik aniżeli pewien triumf gości będzie bowiem olbrzymią niespodzianką.

Bukmacher Brentford Remis Man Utd
3 4.50 3.65 1.83
STS 4.40 3.65 1.82
Betclic 4.30 3.75 1.81
forBET 4.30 3.75 1.81
PZBUK 4.35 3.80 1.83

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku poprzednich tygodni obie ekipy osiągały następujące wyniki:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Man Utd – Brentford 2:2 (28 lipca 2021)
5 ostatnich meczów Brentford
Liverpool – Brentford 3:0
Southampton – Brentford 4:1
Port Vale – Brentford 1:4
Brentford – Aston Villa 2:1
Brentford – Man City 0:1
5 ostatnich meczów Man Utd
Aston Villa – Man Utd 2:2
Man Utd – Aston Villa 1:0
Man Utd – Wolves 0:1
Man Utd – Burnley 3:1
Newcastle – Man Utd 1:1

Brentford – Manchester United przewidywane składy

Informacji odnoszących się do prawdopodobnych składów obu ekip pojawiło się w sieci całe mnóstwo. Pośród nich postaraliśmy się wyselekcjonować dla Was te najbardziej prawdopodobne:

BRENTFORD: Fernandez; Ajer, Jansson, Pinnock; Rasmussen, Janelt, Norgaard, Jensen, Canos; Toney, Mbeumo

MANCHESTER UNITED: De Gea; Dalot, Varane, Maguire, Shaw; Fred, McTominay; Elanga, Fernandes, Greenwood; Ronaldo

Bryan Mbeumo w pierwszym i jak dotąd jedynym bezpośrednim starciu pomiędzy Brentford a United zapewnił tym pierwszym niezwykle cenny punkt na około kwadrans przed końcem tamtego meczu. Spore zagrożenie z jego strony powinno również płynąć także podczas najbliższego spotkania. Defensywa gości jest na ten moment jest zresztą tak mało szczelna, że zaskoczyć może ją niemal każdy. Ciekawe, czy będziemy tego świadkami po raz kolejny. Taki scenariusz w ogóle by nas nie zdziwił.

Brentford – Manchester United prognozy

Ciągła krytyka defensywy, wewnętrzne spory i sprzeczne komunikaty związane z absencją Anthony'ego Martiala, a także brak wyraźnej poprawy mimo zatrudnienia trenera z prawdziwego zdarzenia. Trzeba powiedzieć sobie otwarcie, że sympatyzowanie z Manchesterem United nie należy ostatnio do czynności najprzyjemniejszych. Jeśli kolejny sezon z rzędu ma nie okazać się klapą, to pora wreszcie na konkretną poprawę osiąganych wyników. Liczne grono kibiców wierzy w to, że niebawem taka sytuacja będzie miała miejsce. Czy stanie się to już podczas rywalizacji z Brentford? Tego dowiemy się już niebawem.

Brentford – Manchester United pytania od graczy

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie Brentford F.C – Manchester United F.C. ?

Pojedynek ten nie będzie niestety transmitowany w żadnej polskiej telewizji.

  • Czy Cristiano Ronaldo wystąpi w tym meczu?

Wiele wskazuje na to, że po chwilowej pauzie Portugalczyk wróci do wyjściowego składu Czerwonych Diabłów.