Brentford – Newcastle typy, kursy, przewidywania 26/02/2022

Gdyby pod uwagę brać wyłącznie obecną dyspozycję, to gospodarze byliby skazani na pożarcie. Trzeba jednak pamiętać, że w ekipie gości przyjezdnych kilku kluczowych graczy jest kontuzjowanych. Kto zatem wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko? Brentford – Newcastle typy, kursy, przewidywania.

Brentford – Newcastle typy warte uwagi

Tradycyjnie podrzucamy Wam kilka naszych najciekawszych bukmacherskich propozycji dotyczących omawianego starcia:

brentford newcastle typy

Spragnionym większej dawki informacji związanych z bieżącą kolejką angielskiej ekstraklasy podrzucamy nasz ostatni artykuł poruszający tematykę rywalizacji pomiędzy Manchesterem United a Watfordem.

Remis bądź wygrana Newcastle

Choć taki typ nie wiąże się ze szczególnie wysokim kursem, to naszym zdaniem warto go rozważyć. Dysproporcja w formie prezentowanej przez obie ekipy jest naszym zdaniem bardzo duża i przyjezdni tego meczu nie przegrają.

Newcastle wygra jednym golem

brentford newcastle typy

Jest dość prawdopodobne, że Sroki zdołają przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Nie wydaje się nam jednak, aby zwycięstwo było wyjątkowo okazałe. Skłaniamy się ku tezie, że Newcastle wygra ten mecz jedną bramką.

Liczba goli: 1-2

Nie spodziewamy się kanonady strzeleckiej w to sobotnie popołudnie. W naszej opinii, na spotkanie Brentford – Newcastle typy zakładające 1 gola lub 2 mają wszelkie uzasadnienie. Za takim rozwiązaniem przemawia przede wszystkim to, że kontuzjowanych jest wielu zawodników ofensywnych Newcastle.

Brentford – Newcastle kursy

Kursy bukmacherskie na ten pojedynek są niemal równe, jednak delikatnie bardziej faworyzowani są gospodarze. Czy słusznie? Czas pokaże.

Bukmacher Brentford Remis Newcastle
Fortuna 2.54 3.27 2.88
STS 2.46 3.15 2.90
LVBET 2.50 3.15 3.10
PZBUK 2.50 3.05 3.05
forBET 2.55 3.20 3.05

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

W ostatnich tygodniach gra Newcastle naprawdę zaczęła ulegać tak wyczekiwanej poprawie. O czym dokładnie mowa? Sprawdźcie to w niniejszym zestawieniu.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Newcastle – Brentford 3:3 (20 listopada 2021)
Brentford – Newcastle 1:0 (22 grudnia 2020)
Brentford – Newcastle 1:2 (14 stycznia 2017)
5 ostatnich meczów Brentford
Rangers – Brentford 2:2
Arsenal – Brentford 2:1
Brentford – Crystal Palace 0:0
Man City – Brentford 2:0

Everton – Brentford 4:1
5 ostatnich meczów Newcastle
West Ham – Newcastle 1:1
Newcastle – Aston Villa 1:0
Newcastle – Everton 3:1
Leeds – Newcastle 0:1
Newcastle- Watford 1:1

Brentford – Newcastle przewidywania

Trudno wyrokować, jak pod nieobecność kilku graczy będzie funkcjonować zespół Eddy'ego Howe'a. Zachęceni osłabieniami piłkarze Brentford mogą ruszyć do ataku, co uczyni ten mecz ekscytującym. Nie ma jednak gwarancji co do tego, czy ich poczynania ofensywne zakończą się sukcesem, dlatego wytypowanie bezpośredniego rozstrzygnięcia jest zadaniem trudnym.

Brentford – Newcastle najczęstsze pytania

  • Kto jest faworytem meczu?

Nieco wbrew ostatnim notowanym wynikom, nieco mniejsze kursy na zwycięstwo przyporządkowane są do gospodarzy. Biorąc pod uwagę ostatnie rezultaty, jest bardzo możliwe, że Sroki wywiozą punkty z terenu beniaminka.

  • Brentford – Newcastle typy, co warto grać?

Jak zwykle nasze głowy pełne są propozycji, jakie można wykorzystać przy obstawianiu tego meczu. Typy wyselekcjonowaliśmy wyjątkowo starannie i umieściliśmy je w sekcji Brentford – Newcastle typy warte uwagi.