Brentford – West Ham typy, kursy, zakłady 10/04/2022

The Bees rozpromienieni znakomitym występem przeciwko Chelsea pragną na pewno odesłać z kwitkiem kolejnego ligowego przeciwnika. Czy z Młotami pójdzie im równie łatwo co z The Blues? Brentford – West Ham typy, kursy, zakłady.

Brentford – West Ham typy warte uwagi

Oto kilka najciekawszych typów bukmacherskich na to spotkanie:

Obie drużyny zdobędą bramkę

Gdyby potyczka ta miała miejsce parę tygodni wcześniej, to nie mielibyśmy najmniejszych wątpliwości, aby wskazać na pewnego zwycięzcę. W tej chwili sytuacja jest już jednak zgoła inna i zdarzyć może się tu absolutnie wszystko. Rywalizacja o cenne punkty zapowiada się niezwykle imponująco. Żadna ze stron raczej nie ustąpi, a widzowie, którzy poświęcą swój czas na śledzenie tego spotkania powinni być świadkami co najmniej kilku trafień.

Brentford otrzyma więcej kartek

Gra The Hammers w porównaniu do poczynań najbliższych rywali różni się jedną podstawową kwestią. Fabian i spółka unikają żółtych kartek jak ognia. Sezon powoli zbliża się ku końcowi, a oni nadal mają najniższą średnią napomnień w całej Premier League. Brentford jest idealnym przykładem ligowego średniaka w tej materii, lecz w porównaniu z ekipą ze wschodniej części miasta są kartkowani zdecydowanie częściej.

Wissa bądź Bowen zdobędą bramkę

Każdy, kto choćby w małym stopniu śledzi zmagania West Hamu, ten wie, jak znaczącą postacią tej drużyny jest Jarrod Bowen. 25-letni Anglik przeżywa bez wątpienia najlepszy okres w całej swojej dotychczasowej karierze. To samo można chyba powiedzieć o Yoanie Wissa. Francuz kongijskiego pochodzenia był jednym z głównych kreatorów niedawnego triumfu nad Chelsea. Niewykluczone, że to właśnie w nogach któregoś z nich będzie leżała kwestia zwycięstwa podczas bezpośredniej potyczki, która będzie miała miejsce w to niedzielne popołudnie.

brentford west ham typy

Jeśli lektura tego artykułu nie zaspokoiła Waszych apetytów związanych z rozgrywkami angielskiej ekstraklasy, to śmiało zerknijcie także na nasz kolejny tekst. Opisaliśmy w nim zmagania, jakie będą pomiędzy sobą toczyć zespoły Leicester oraz Crystal Palace.

Brentford – West Ham kursy

Niemalże równe kursy na triumf każdej z ekip pozwalają nam sądzić, że pojedynek ten będzie należał do stosunkowo wyrównanych. Czy tak będzie jednak w rzeczywistości? Przekonamy się już niebawem.

Bukmacher Brentford Remis West Ham
Fortuna 2.73 3.25 2.80
STS 2.60 3.20 2.70
3 2.55 3.30 2.85
Betclic 2.65 3.35 2.75
forBET 2.65 3.35 2.75

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Znaczące wygrane przeplatane z dość niespodziewanymi porażkami. Tak wyglądała forma Brentfordu na przestrzeni kilku minionych tygodni. Czy podobnie radził sobie także West Ham? Sprawdźcie to w naszym legendarnym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
West Ham – Brentford 1:2 (3 października 2021)
Brentford – West Ham 0:1 (31 lipca 2021)
West Ham – Brentford 2:1 (29 sierpnia 2020)
5 ostatnich meczów Brentford
Chelsea – Brentford 1:4
Leicester – Brentford 2:1
Brentford – Burnley 2:0
Norwich – Brentford 1:3

Brentford – Newcastle 0:2
5 ostatnich meczów West Hamu
West Ham – Lyon 1:1
West Ham – Everton 2:1
Tottenham – West Ham 3:1
West Ham – Sevilla 2:0
West Ham – Aston Villa 2:1

Brentford – West Ham prognozy

Czy zmagania na Brentford Community Stadium można nazwać małymi derbami Londynu? Ależ oczywiście, że tak. Większość z obstawiających wierzy zapewne mocno w triumf drużyny dowodzonej przez Davida Moyesa. My jednak do końca nie jesteśmy do tego przekonani. Popularne Pszczoły sprawiły ogromną sensację w poprzedniej kolejce ligowej, kiedy to na Stamford Bridge udało im się roznieść w pył Kaia Havertza i spółkę. Dlaczego więc nie mieliby tego powtórzyć także przeciwko kolejnemu rywalowi zza miedzy?

Brentford – West Ham pytania zadawane przez użytkowników

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Brentford F.C. – West Ham United F.C. ?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Brentford Community Stadium.

  • Czy Łukasz Fabiański wystąpi w tym meczu?

Polski bramkarz jest podstawowym zawodnikiem Młotów, stąd też jego występ w pierwszym składzie jest niemal pewny.