Brighton – Norwich typy, kursy, przewidywania 02/04/2022

Przerwa reprezentacyjna może czasem wywrzeć olbrzymi wpływ na dyspozycję zespołu i na taki bieg wypadków liczą zapewne zarówno fani Brighton jak i Norwich. Obie ekipy zanotowały po 6 porażek z rzędu w Premier League! Już w sobotę przynajmniej jedna z nich przerwie tę koszmarną passę. Brighton – Norwich typy, kursy, przewidywania.

Brighton – Norwich typy warte uwagi

Analiza pierwszych spotkań po reprezentacyjnej przerwie nigdy nie jest łatwa. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Wam w znalezieniu odpowiednich typów:

brighton norwich typy

Odsyłamy Was również do artykułu poświęconemu pojedynkowi pomiędzy Chelsea a Brentford.

Mniej niż 2.5 bramki

Stawka spotkania jest dość duża. W meczu Brighton – Norwich typy na niewielką liczbę goli mogą się zatem okazać strzałem w dziesiątkę. Presja potrafi spętać nogi nawet najlepszym, dlatego w rywalizacji drużyn z dołu tabeli powinno to być jeszcze bardziej widoczne.

Obie drużyny nie strzelą gola

Nie bez powodu oba teamy zajmują niskie pozycje w tabeli. Problemy ze skutecznością mają już od dawna i nic nie wskazuje na to, aby miały się zakończyć w sobotę. Scenariusz, w którym piłkarze obu zespołów wpisują się na listę strzelców, uważamy za mało realny.

Brighton wygra lub zremisuje + poniżej 3,5 gola

Nieco większe szanse na sukces w tym meczu dajemy mimo wszystko Brighton. Nie wiemy czy uda im się przełamać złą passę zwycięstwem, ale jest bardzo prawdopodobne, że tego meczu przynajmniej nie przegrają. Trudno dać też wiarę temu, że w meczu zobaczymy co najmniej 4 gole.

Brighton – Norwich kursy

Legalni polscy bukmacherzy uważają, że niemal murowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze:

Bukmacher Brighton Remis Norwich
Fortuna 1.46 4.10 8.50
STS 1.47 4.15 7.00
3 1.47 4.20 8.50
Betclic 1.47 4.30 7.40
forBET 1.47 4.30 7.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Na przestrzeni kilku minionych tygodni obydwie drużyny osiągały następujące rezultaty:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Norwich – Brighton 0:0 (16 października 2021)
Norwich – Brighton 0:1 (4 lipca 2020)
Brighton – Norwich 2:0 (2 listopada 2019)
5 ostatnich meczów Brighton
Brighton – Tottenham 0:2
Brighton – Liverpool 0:2
Newcastle – Brighton 2:1
Brighton – Aston Villa 0:2

Brighton – Burnley 0:3
5 ostatnich meczów Norwich
Leeds – Norwich 2:1
Norwich – Chelsea 1:3
Norwich – Brentford 1:3
Liverpool – Norwich 2:1
Southampton – Norwich 2:0

Brighton – Norwich przewidywania

W Brighton zaczyna się robić trochę nerwowo. Przewaga nad strefą spadkową jest duża, ale 6 kolejnych porażek musi martwić Grahama Pottera. Norwich nie ma już kompletnie nic do stracenia i takie spotkanie może być dla nich momentem przełomowym w walce o unikniecie relegacji. Ponieważ stawka jest duża, nie spodziewalibyśmy się „fajerwerków”. Obawiamy się, że nie obejrzymy emocjonującego spotkania obfitującego w kilka goli.

Brighton – Norwich pytania od użytkowników

  • Gdzie szukać najlepszych kursów na ten mecz?

Dokładamy wszelkich starań, abyś dysponował kompleksową informacją na temat każdego ze spotkań angielskiej Premier League. Tak jest również w przypadku meczu Brighton – Norwich, a o tym gdzie znaleźć najlepsze kursy na ten mecz dowiesz się w jednej z wcześniejszych partii tekstu.

  • Brighton – Norwich typy, co warto grać?

Potencjał kadrowy gospodarzy każe upatrywać faworyta właśnie w Mewach. Kanarkom przyjdzie się jednak mierzyć z zespołem, który również pogrążony jest w poważnym kryzysie. Wydaje nam się, że najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest remis, ale patrząc na mecz Brighton – Norwich typy na bezpośrednie rozstrzygnięcie wydają się być ryzykowne. Zalecamy więc skupić się na innych rynkach związanych z tym meczem.