Broendby – Pogoń typy, kursy, analiza (28.07.2022)

Remis podczas zmagań na Stadionie Miejskim w Szczecinie był swojego rodzaju niespodzianką. Gospodarze przy odrobinie szczęścia mogli jednak zakończyć ten mecz z cennym zwycięstwem. Czy ta sztuka powiedzie im się w rewanżu? Broendby – Pogoń typy, kursy, analiza.

Najciekawsze Broendby – Pogoń typy bukmacherskie

Nie macie pomysłu na Broendby – Pogoń zakłady? Zawsze możecie zerknąć do kilku naszych ciekawych propozycji. Oto i one:

Emocje do samego końca

Los zdecydowanie nie sprzyja w tych eliminacjach Kamilowi Grosickiemu i jego klubowym kolegom. Portowcy walczą jednakże dzielnie i jeśli w meczu wyjazdowym zaprezentują się podobnie jak podczas spotkania na własnym terenie, to może udać im się osiągnąć korzystny rezultat. Prognozujemy, że wynik czwartkowej batalii może być bardzo podobny do tego, jaki miał miejsce równo tydzień wcześniej. Co będzie konsekwencją takiego rozstrzygnięcia? O tym w kolejnej propozycji zawartej w akapicie Broendby – Pogoń typy.

broendby-pogon-typy

Wielu “znawców” zapowiadało, iż Broendby to zespół, który okaże się przeszkodą zupełnie nie do przejścia dla zawodników szczecińskiej Pogoni. Pierwsza odsłona tego dwumeczu pokazała jednak, iż były to słowa zdecydowanie na wyrost. Bardzo pragnęlibyśmy tego, żeby Duma Pomorza rozstrzygnęła tę rywalizację na swoją korzyść. Jest wielce prawdopodobne, że tak się właśnie stanie, ale niewykluczone, że zwycięzcę poznamy dopiero po serii rzutów karnych.

Ostatnie bezpośrednie pojedynki

  • Pogoń – Broendby 1:1
  • Broendby – Pogoń 3:1

Aby sprawiedliwości stało się zadość, szczecinianie powinni wyjść zwycięsko z omawianej potyczki. Wtedy historia bezpośrednich starć nie miałaby wyraźnego lidera. Czy tak się stanie? Przekonamy się o tym już niebawem.

Ostatnie mecze Broendby

  • Broendby – Nordsjælland 1:3
  • Pogoń – Broendby 1:1
  • Brondby – Aarhus 1:0

Aktualna forma piłkarzy Broendby nie należy do najlepszych. Mamy nadzieję, że podopieczni Jensa Gustafssona zdołają to bardzo umiejętnie wykorzystać.

Ostatnie spotkania Pogoni

  • Śląsk – Pogoń 2:1
  • Pogoń – Broendby 1:1
  • Pogoń – Widzew 2:1

Brak przełożenia ligowego pojedynku nie wyszedł raczej Portowcom na dobre. Oby tylko konsekwencje tej decyzji nie były widoczne również podczas starcia rewanżowego z Broendby.

Kiedy Broendby – Pogoń? O której?

Start rywalizacji Broendby IF – Pogoń Szczecin zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 28 lipca 2022 roku.

Gdzie oglądać mecz Broendby – Pogoń?

Transmisję live z tego wydarzenia będzie przeprowadzać stacja TVP Sport.

Pamiętajcie, że na naszych łamach przeczytacie też o innych spotkaniach eliminacyjnych z udziałem polskich drużyn. Jeden z poprzednich artykułów dotyczył np. rywalizacji pomiędzy Dinamem Batumi a Lechem Poznań.