Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia typy i kursy bukmacherskie (11.12.2023)

Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia typy bukmacherskie

Sytuacje, w jakich w tej chwili znajdują się kolejno Bruk-Bet oraz podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego mówią bardzo wiele o tym, że kilka miesięcy w profesjonalnym futbolu to niemalże wieczność.

Na finiszu poprzedniej kampanii wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały bowiem na to, że to właśnie Szaleni Wieśniacy zostaną trzecim z beniaminków PKO Ekstraklasy. Szalony przebieg baraży i imponująca dyspozycja Puszczy Niepołomice zmieniła jednak bieg całej historii o 180 stopni.

bruk-bet-arka-gdynia-typy

W tym momencie na dobrej drodze do powrotu na najwyższy polski szczebel rozgrywkowy jest ekipa z Trójmiasta. Do ostatecznych rozstrzygnięć pozostało jeszcze bardzo dużo czasu, ale wszyscy z Gdyni mają świadomość tego, że koncentracja potrzebna jest na każdym kroku. Uważamy, że zaistniałych okolicznościach Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia typy na wygraną gości w przynajmniej jednej z połów mają zatem naprawdę spory sens.

Jednym z wielu sposobów na stworzenie zagrożenia pod bramką przeciwnika, z jakiego korzystają Żółt0-niebiescy jest dośrodkowanie ze stojącej piłki umieszczonej w samym narożniku boiska. Czubak i spółka z ponad sześcioma kornerami na jedno spotkanie należą pod tym względem do najlepszych drużyn w stawce.

Istnieje tym samym całkiem spore prawdopodobieństwo, że także w trakcie batalii z Termalicą to po ich stronie finalnie będzie widniało więcej takich stałych fragmentów gry.

Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na omawianą potyczkę są wyjątkowo wyrównane. W ofercie firmy Fortuna zwycięstwo gospodarzy opatrzono przykładowo kursem 2.62. Triumf gości przelicznikiem 2.55. Remis wyceniono natomiast na 3.45, co jest tym samym najwyższą ze wszystkich trzech wymienionych wartości.

Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Gdyby Słonie potrafiły dowozić swoje wygrane do ostatnich minut, to po rozegraniu 17. ligowych kolejek ich lokata byłaby zdecydowanie wyższa. Brak takiej umiejętności kosztował kilka bolesnych porażek. Tę kolejną spróbują z pewnością zadać gdynianie. Postawienie twardego oporu Lechowi w zmaganiach pucharowych to niemalże namacalny dowód na to, że z Arką nie ma w tym sezonie żartów. Jeśli Bruk-Bet nie chce powtórzyć dotkliwej porażki z 2018 roku, to musi się bardzo mocno skupić.

Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia przewidywane składy

Szkoleniowcy obydwu ekip są raczej doskonale świadomi tego, jak istotny jest końcowy rezultat tego meczu. Posłanie do boju swoich najmocniejszych jedenastek jest więc dla nich niemalże obowiązkiem. Oto jakie wyjściowe zestawienia zobaczymy zatem prawdopodobnie na kameralnym obiekcie w Niecieczy:

Bruk-Bet: Loska – Wacławek – Biedrzycki – Spendlhofer – Zaviyskyi – Karasek – Ambrosiewicz – Dombrovskiy – Purece – Branecki – Radwański

Arka: Lenarcik – Stolc – Dobrotka – Azatsky – Gojny – Lipkowski – Milewski – Gol – Adamczyk – Kobacki – Czubak

Gdzie oglądać Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia? Transmisja i godzina

Przebieg tego starcia będzie można śledzić na antenach stacji Polsat Sport Premium 1. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 11 grudnia 2023 roku.

W wolnej chwili zachęcamy do sprawdzenia naszych pozostałych propozycji bukmacherskich. Te najnowsze z nich znajdują się w tekście typy dnia.