Borussia Moenchengladbach – Freiburg typy 05/12/2021

W niedzielnym paśmie gier niemieckiej Bundesligi będziemy świadkami zaledwie dwóch spotkań. W tym zdecydowanie ciekawszym popularne Źrebaki zmierzą się z podopiecznymi Christiana Streicha. Czy mają choćby cień szansy na zwycięstwo? Borussia Moenchengladbach – Freiburg typy, kursy, zakłady. Miłej lektury!

Borussia Moenchengladbach – Freiburg warte uwagi

 

borussia-moenchengladbach-freiburg-typy

Nie zapominajcie, że na naszych łamach możecie poczytać również o pozostałych spotkaniach bieżącej kolejki Bundesligi. Z racji wagi tego starcia nie mogło oczywiście zabraknąć tekstu dotyczącego potyczki pomiędzy Borussią Dortmund a Bayernem Monachium.

Obie drużyny strzelą gola

Przyjezdni to jedna z rewelacji trwającej kampanii, o czym idealnie świadczy fakt zajmowania czwartej pozycji w ligowej tabeli tuż przed startem czternastej serii gier. Można jednak chyba powiedzieć, że w ich poczynania wkradła się pewna nerwowość, której wynikiem jest delikatny spadek formy. Die Fohlen są zespołem nieobliczalnym tak więc w ich zwycięstwo w tym przypadku trudno nam uwierzyć, aczkolwiek to, że obie ekipy zdobędą przynajmniej po jednym golu, wydaje się już zdecydowanie bardziej prawdopodobne.

Gospodarze otrzymają więcej żółtych kartek

Poszukując interesujących typów do tego artykułu, nie omieszkaliśmy oczywiście zajrzeć do statystyk związanych z kartkami. Podczas tej czynności natknęliśmy się na pewną informację, która wprawiła nas w niemałe osłupienie. Wyobrażacie sobie, że ekipa Freiburga na przestrzeni trzynastu ligowych kolejek była napomniana żółtym kartonikiem zaledwie dziewięć razy?! Gdy porównamy to do wyniku graczy z Moenchengladbach, którzy otrzymali aż trzy razy więcej takich kar indywidualnych, to pomysł na zakład zrodził się właściwie samoistnie.

Więcej niż 8.5 rzutu rożnego

Na koniec zakład dotyczący rzutów rożnych, a więc to, co pojawia się ostatnio na naszych łamach coraz częściej. W tłumaczeniu sensowności tej propozycji nie ma zbytniej filozofii. Obie ekipy wykonują średnio podczas meczu pomiędzy 5 a 6 kornerów. Linia 8.5 wydaje się więc linią bardzo bezpieczną. Szczerze mówiąc, bardzo się dziwimy, że jest okraszona aż tak wysokim kursem. Value bet? Bardzo możliwe.

Borussia Moenchengladbach – Freiburg kursy

Różnice w kursach na triumf gospodarzy są bardzo znikome. Która z firm oferuje za taki scenariusz najwięcej? Sprawdźcie to w poniższym zestawieniu:

Bukmacher Borussia Moenchengladbach Remis Freiburg
Fortuna 1.83 3.88 4.20
STS 1.82 3.80 4.20
Betclic 1.84 3.85 4.10
LVBET 1.92 3.70 4.10
PZBUK 1.83 3.80 4.05

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli punktem odniesienia w typowaniu zwycięzcy opisywanej rywalizacji miałaby być aktualna forma, to więcej szans dalibyśmy Źrebakom. Najlepiej jednak będzie, jeśli przeanalizujecie bieżącą dyspozycję obu ekip sami. Pomoże Wam w tym bez wątpienia nasza legendarna tabelka:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Borussia M. – Freiburg 2:1 (3 kwietnia 2021)
Freiburg – Borussia M. 2:2 (5 grudnia 2020)
Freirburg – Borussia M. 1:0 (5 czerwca 2020)
5 ostatnich spotkań Borussia Moenchengladbach
FC Koeln – Borussia M. 4:1
Borussia M. – Furth 4:0
FSV Mainz – Borussia M. 1:1
Borussia M. – Bochum 2:1
Borussia M. – Bayern 5:1
5 ostatnich spotkań Freiburg
Bochum – Freiburg 2:1
Freiburg – Eintracht 1:2
Karlsruher – Freiburg 1:2
Bayern – Freiburg 2:1
Freiburg – Furth 3:1

Borussia Moenchengladbach – Freiburg przewidywane składy

Długie i żmudne przeszukiwania niemieckiej prasy sportowej zakończyły się chyba sukcesem. Bardzo prawdopodobne bowiem, że obie ekipy przystąpią do tej rywalizacji w następujących składach:

BORUSSIA MOENCHENGLADBACH: Sommer; Ginter, Elvedi, Bensebaini; Herrmann, Zakaria, Kone, Scally; Hofmann, Stindl; Plea

FREIBURG: Flekken; Gulde, Lienhart, N Schlotterbeck; Kubler, Eggestein, Hofler, Gunter; Jeong, Holer, Grifo

Pamiętacie jeszcze Jonasa Hoffmanna za czasów gry w Borussii Dortmund? Teraz to zupełnie inny zawodnik niż jeszcze kilka lat wcześniej. Nie będzie chyba grama przesady w słowach, iż to właśnie on ciągnie głównie do przodu ten wózek z Moenchengladbach. Robienie tego w pojedynkę jest jednak piekielnie trudne. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy ktoś tego popołudnia będzie potrafił mu pomóc? Kandydatów jest co najmniej kilku. Powinno być więc bardzo ciekawie.

Borussia Moenchengladbach – Freiburg prognozy

Wszyscy za naszą zachodnią granicą żyją teraz oczywiście hitowym Der Klassikerem, jednakże druga z Borussii również stanie podczas tego weekendu do bardzo ciekawego pojedynku. Pójście w stronę bezpośredniego triumfu którejś z drużyn w tym boju wydaje się zbyt ryzykowne. Ograniczenie brawury do minimum to ostatnio nasz nadrzędny cel. Czy taka taktyka przyniesie tym razem pożądane rezultaty? Mocno trzymamy za to kciuki!

Borussia Moenchengladbach – Freiburg najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Borussia Moenchengladbach – SC Freiburg? 

Potyczka ta będzie miała miejsce na Borussia-Park w Moenchengladbach.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Nieco więcej szans daje się gospodarzom. Ciężko jednak tak naprawdę stwierdzić, czy rzeczywiście zgarną oni w tym meczu komplet punktów. O ostatecznym wyniku mogą zadecydować najdrobniejsze szczegóły.