Burnley – Chelsea typy, kursy i zakłady (07.10.2023)

The Blues mają za sobą mini serię dwóch wygranych meczów z rzędu. Czy stać ich na dopisanie do tego dorobku zwycięstwa numer trzy? Zapraszamy do rzucenia okiem na nasze Burnley – Chelsea typy.

Burnley – Chelsea typy i przewidywania

Szesnaście straconych goli to drugi najgorszy wynik w lidze. Tyle razy dotychczas dali zaskoczyć się zawodnicy The Clarets. Dla Enzo Fernandeza i spółki to wręcz wymarzona informacja, gdyż akurat na złapaniu odpowiedniego rytmu i systematycznym strzelaniu kolejnych bramek zależy im jak mało komu w całej Premier League. Uważamy, że warte uwagi są więc Burnley – Chelsea typy na przynajmniej dwa gole gości.

burnley-chelsea-typy

Początkowa faza rozgrywek to oczywiście jeszcze zbyt wczesny moment, by zamartwiać się o zajmowaną pozycję, ale jeśli jest ku temu okazja, to warto na pewno spróbować powalczyć choćby o remis.

Akurat rywalizacja z podopiecznymi Mauricio Pochettino jest na tyle nieprzewidywalna, że Burnley musi postarać się o zostawienie przysłowiowego serca na boisku. Kto wie bowiem, czy dzięki temu nie uda im się sprawić kolejnej sensacji?

Burnley – Chelsea ostatnie wyniki

Wymęczone zwycięstwo nad Luton pozwoliło podopiecznym Vincenta Kompany'ego awansować na 18. lokatę w stawce. Do bezpiecznych miejsc jest jeszcze bardzo daleko, a więc kolejne punkty ekipie z Turf Moor potrzebne są niemal jak tlen. Niestety w 8. serii gier będzie o nie niezwykle trudno. Tym bardziej że przeciwnicy złapali chyba wreszcie przysłowiowych wiatr w żagle, który w Londynie był wyczekiwany od paru dobrych miesięcy.

Ostatnie mecze Burnley

  • Luton – Burnley 1:2
  • Newcastle – Burnley 2:0
  • Salford – Burnley 0:4

Ostatnie mecze Chelsea

  • Fulham – Chelsea 0:2
  • Chelsea – Brighton 1:0
  • Chelsea – Aston Villa 0:1

Burnley – Chelsea bezpośrednie mecze

  • Burnley – Chelsea 0:4
  • Chelsea – Burnley 1:1
  • Chelsea – Burnley 2:0

Mimo iż The Blues w ostatnich miesiącach nie mogą się pochwalić spektakularną formą, to akurat potyczki z Burnley niemal zawsze przebiegały po ich myśli. W marcu ubiegłego roku zdołali nawet zaaplikować rywalom aż cztery gole. Ciężko będzie aktualnie powtórzyć ten wyczyn, ale tak czy siak defensorzy The Clarets powinni się mieć na baczności.

Burnley – Chelsea kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Burnley – Chelsea typy. Co zatem z kursami wystawionymi przez legalnych polskich bukmacherów? Szczegółowe informacje znajdują się w niniejszym zestawieniu:

Gdzie oglądać Burnley – Chelsea? Transmisja

Przekaz live z pojedynku na Turf Moor będzie miał miejsce na platformie streamingowej Viaplay. Jak wygląda natomiast kwestia rozpoczęcia samego meczu? O której Burnley – Chelsea? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 16:00 w dniu 7 października 2023 roku.