Burnley – Everton typy, kursy, analiza 06/04/2022

Pozostanie w piłkarskiej elicie jest nadrzędnym celem każdej z drużyn znajdujących się aktualnie w dolnych rejonach tabeli. Kto będzie nieco bliżej realizacji tego planu po ostatnim gwizdku środowych zmagań? Burnley – Everton typy, kursy, analiza.

Burnley – Everton typy warte uwagi

Brak pomysłu na ciekawe zakłady związane z tą potyczką? Sprawdźcie zatem nasze Burnley – Everton typy:

burnley everton typy

Środa upłynie nam także pod znakiem rywalizacji w prestiżowej Lidze Mistrzów. Pod tym linkiem znajdziecie np. tekst, w którym poruszamy bliżej tematykę starcia pomiędzy Chelsea a Realem Madryt.

Poniżej 10.5 rzutów rożnych

Zazwyczaj, gdy już publikujemy propozycje związane z rzutami rożnymi, to dotyczą one zakładów overowych. Tym razem jest jednak zupełnie inaczej. Powód jest oczywiście banalnie prosty. Na palcach jednej ręki możemy bowiem policzyć drużyny w całej ligowej stawce, które wykonują średnio w meczu mniej kornerów od Burnley oraz The Toffees. Uważamy zatem, że tego typu zakład może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Powyżej 4.5 żółtej kartki

Mike Dean, którego zadaniem będzie prowadzenie tego meczu to postać dość kontrowersyjna. Jakiś czas temu branżowe media obiegła wiadomość, że trwająca kampania będzie ostatnią w jego bogatej karierze. W takich spotkaniach jak to niniejsze 53-latek czuje się jak ryba w wodzie. Wszak obustronna agresja będzie prawdopodobnie zmuszała go do częstych interwencji. Mamy nadzieję, że przynajmniej kilka z nich skończy się napomnieniami.

Burnley – Everton kursy

Niemal równe wartości z delikatnym wskazaniem na The Clarets. Tak przedstawiają się kursy bukmacherskie na omawiany pojedynek.

Bukmacher Burnley Remis Everton
Fortuna 2.65 3.10 2.88
STS 2.65 3.20 2.80
3 2.65 3.15 3.00
PZBUK 2.50 3.20 3.00
forBET 2.55 3.15 2.95

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Powiedzieć, że obie ekipy radziły sobie w ostatnim czasie słabo, to tak jakby nie powiedzieć nic. Walka o trzy punkty będzie więc bez wątpienia niezwykle zacięta.

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Everton – Burnley 3:1 (13 września 2021)
Everton – Burnley 1:2 (13 marca 2021)
Burnley – Everton 1:1 (5 grudnia 2020)
5 ostatnich meczów Burnley
Burnley – Man City 0:2
Brentford – Burnley 2:0
Burnley – Chelsea 0:4
Burnley – Leicester 0:2

Crystal Palace – Burnley 1:1
5 ostatnich meczów Evertonu
West Ham – Everton 2:1
Crystal Palace – Everton 4:0
Everton – Newcastle 1:0
Everton – Wolves 0:1
Tottenham – Everton 5:0

Burnley – Everton prognozy

Nie ma się co oszukiwać. Zapewne tylko najbardziej oddani fani Premier League zdecydują się w ten środowy wieczór skierować swoją uwagę na Turf Moor. Pojedynek pomiędzy miejscowym Burnley a Evertonem będzie prawdziwym starciem o przysłowiowe sześć punktów. Walka o pozostanie w piłkarskiej elicie na kolejny sezon wkracza bowiem powoli w decydującą fazę. Nie podejmujemy się wskazania bezpośredniego triumfatora tego meczu. Mamy jednak nadzieję, że będzie on obfitował w naprawdę konkretną dawkę emocji.

Burnley – Everton pytania od użytkowników

  • Gdzie oglądać mecz Burnley F.C.- Everton F.C. ?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Sport 2.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie zatytułowanym Burnley – Everton kursy.