Burnley – Leicester typy, kursy, składy 15/01/2022

30 października 2021 roku miał miejsce ostatni ligowy triumf podopiecznych Seana Dyche'a. Czy w rywalizacji z Lisami istnieje szansa na przerwanie tej wstydliwej passy? Spróbujmy się nad tym wspólnie zastanowić. Burnley – Leicester typy, kursy, składy. Serdecznie zapraszamy.

Burnley – Leicester typy warte uwagi

W dzisiejszym typowaniu skupiliśmy się w dużej mierze na zespole gości. Oto nasze Burnley – Leicester typy:

burnley leicester typy

Portal Lubsport jest już bardzo dobrze znany z tego, że serwuje swoim czytelnikom całą masę artykułów dotyczących rozgrywek angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Na naszych łamach nie mogło więc zabraknąć krótkiego opisu zdecydowanie najciekawszego ze spotkań tej serii gier, jakim jest pojedynek pomiędzy Manchesterem City a Chelsea.

Leicester wygra całe spotkanie

Ustabilizowana forma to coś, czego z pewnością aktualnie brakuje popularnym The Foxes. Po kilku naprawdę dobrych meczach przytrafiają im się jedna bądź dwie porażki, które zupełnie burzą wysiłek włożony w parę wcześniejszych spotkań. Po niespodziewanym triumfie z Liverpoolem oraz planowaną wiktorią nad Watfordem przyszedł czas na kolejny komplet oczek podczas boju z The Clarets. Każdy inny rezultat aniżeli pewna wygrana przyjezdnych będzie naszym zdaniem sporą sensacją.

burnley leicester typy

 

Burnley otrzyma więcej kartek

Leicester tuż obok West Hamu jest drugą najrzadziej kartkowaną ekipą w całej Premier League. Podopieczni Seana Dyche'a to natomiast typowy ligowy średniak pod tym względem. Uważamy, że goście nie będą mieli podstaw, aby podostrzać nieco grę w tym konkretnym pojedynku.

Goście zdobędą więcej niż 1.5 bramki

Czy życie bez Jamiego Vardy'ego istnieje? Ależ oczywiście, że tak. Choć wiekowy reprezentant Anglii jest najlepszym strzelcem Lisów, to w ostatniej potyczce z Watfordem drużyna była zmuszona radzić sobie bez niego. Jaki był tego efekt? Wysoka wygrana w stosunku aż 4:1. Burnley jest zespołem o podobnym potencjale, tak więc powtórka z takiego wyniku jest jak najbardziej możliwa. Ademola Lookman w zastępstwie swojego starszego kolegi powinien doskonale o to zadbać. Wszak jego dyspozycja na przestrzeni kilku poprzednich starć jest naprawdę imponująca.

Burnley – Leicester kursy

Rozkład szans na wygraną jest zdaniem polskich bukmacherów niemal równy. Można zauważyć delikatne faworyzowanie jednej ze stron. Której dokładnie? Spójrzcie tylko na ninieszą tabelę:

Bukmacher Burnley Remis Leicester
Fortuna 2.85 3.40 2.52
STS 2.85 3.30 2.41
Betclic 2.90 3.40 2.44
LVBET 2.95 3.40 2.45
forBET 2.90 3.40 2.44

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

The Clarets wciąż nie mogą przerwać niechlubnej serii spotkań bez wygranej. Czy popularne Lisy mogą się natomiast pochwalić dużo lepszymi wynikami? Tego dowiecie się z poniższego zestawienia:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Leicester – Burnley 2:2 (25 września 2021)
Burnley – Leicester 1:1 (3 marca 2021)
Leicester – Burnley 4:2 (20 września 2020)
5 ostatnich spotkań Burnley
Burnley – Huddersfield 1:2
Leeds – Burnley 3:1
Man Utd – Burnley 3:1
Burnley – West Ham 0:0
Newcastle – Burnley 1:0
5 ostatnich spotkań Leicester
Leicester – Watford 4:1
Leicester – Liverpool 1:0
Man City – Leicester 6:3
Liverpool – Leicester 4:3
Leicester – Newcastle 4:0

Burnley – Leicester prognozy

Leicester to niezmiennie drużyna, która zaliczana jest do ścisłej ligowej czołówki. Aktualnie ich wyniki pozwalają im jednak tylko na zajmowanie miejsca na przełomie pierwszej oraz drugiej dziesiątki. W teorii pojedynek z Burnley powinien pozwolić im zdobyć łatwe trzy oczka. Czy tak jednak będzie w rzeczywistości? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.