Burnley – Liverpool typy, kursy, zakłady 13/02/2022

The Reds mimo dość wyraźnej straty do Manchesteru City wciąż po cichu wierzą w nawiązanie walki o tytuł. Jeśli te marzenia mają być po tym weekendzie nadal aktualne, to zwycięstwo nad The Clarets jest przymusem. Burnley – Liverpool typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Burnley – Liverpool typy warte uwagi

Sugerujemy, abyście przyjrzeli się naszym trzem najciekawszym propozycjom bukmacherskim na omawiane spotkanie:

burnley liverpool typy

W wolnej chwili zachęcamy także do lektury naszych pozostałych artykułów o angielskiej ekstraklasie. Mowa tu np. o tekście związanym z pojedynkiem Newcastle – Aston Villa.

Liverpool wygra pierwszą połowę i cały mecz

burnley liverpool typy

Obowiązkiem gości jest sięgnąć w tym meczu po 3 punkty. Trudno nam wyobrazić sobie scenariusz, aby Burnley było w stanie opierać się ogromnej sile ofensywnej Liverpoolu. W naszej opinii, w spotkaniu Burnley – Liverpool typy zakładające prowadzenie podopiecznych Kloppa już do przerwy, są zupełnie logiczne.  

Liverpool zwycięży przynajmniej dwoma bramkami

Wszystko wskazuje na to, że będziemy obserwować bardzo jednostronne widowisko. Można śmiało zakładać, że piłkarze z miasta Beatlesów strzelą 2 lub więcej goli. Jednocześnie mając na uwadze niewielki potencjał ofensywny Burnley, szansa na wygraną gości z handicapem zdecydowanie rośnie.

Obie drużyny nie strzelą gola

Nie pokładamy wielkich nadziei w atakach Burnley. Będą one bardzo schematyczne i defensywa Liverpoolu z pewnością przygotuje się na takie rozwiązania. Z tego względu uważamy, że typ zakładający gole tylko jednej ze stron będzie trafiony.

Burnley – Liverpool kursy

Zestawienie kursów dotyczących spotkania Burnley – Liverpool przedstawia się następująco:

Bukmacher Burnley Remis Liverpool
Fortuna 10.00 5.80 1.30
STS 10.25 5.15 1.28
PZBUK 10.25 6.00 1.27
LVBET 10.00 6.00 1.28
forBET 11.00 6.00 1.27

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli nie jesteście jeszcze świadomi tego, jak niewielkie szanse na choćby punkt mają podopieczni Seana Dyche'a, to rzućcie okiem na poniższą tabelę. Liverpool to przecież prawdziwy walec, który rozjeżdża wszystko, co spotka na swojej drodze.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Liverpool – Burnley 2:0 (21 sierpnia 2021)
Burnley – Liverpool 0:3 (19 maja 2021)
Liverpool – Burnley 0:1 (21 stycznia 2021)
5 ostatnich meczów Burnley
Burnley – Man Utd 1:1
Burnley – Watford 0:0
Arsenal – Burnley 0:0
Burnley – Huddersfield 1:2

Leeds – Burnley 3:1
5 ostatnich meczów Liverpoolu
Liverpool – Leicester 2:0
Liverpool – Cardiff 3:1
Crystal Palace – Liverpool 1:3
Arsenal – Liverpool 0:2
Liverpool – Brentford 3:0

Burnley – Liverpool składy

Jeśli nic nie ulegnie nagłej zmianie, to obie drużyn powinny przystąpić do tej batalii w poniższych ustawieniach:

BURNLEY: Pope; Roberts, Mee, Tarkowski, Pieters; McNeil, Westwood, Brownhill, Cornet; Weghorst, Rodriguez

LIVERPOOL: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Elliott, Fabinho, Henderson; Salah, Jota, Diaz

Czy brak zwycięzcy Pucharu Narodów Afryki w formacji ofensywnej The Reds będzie jakoś specjalnie widoczny? Wydaje nam się, że nie. Luis Diaz mimo braku premierowego trafienia prezentował się bowiem w ostatnim meczu dość zadowalająco. Oprócz tego swoje pięć minut przeżywa bez wątpienia Diogo Jota. Jeśli zatem po raz kolejny uda mu się trafić z formą, to wespół z Mohamedem Salahem mogą narobić bardzo sporo szkód w szeregach obronnych przeciwnika.

Burnley – Liverpool przewidywania

Bylibyśmy zszokowani, gdyby spotkanie nie przebiegało na warunkach The Reds. W zakresie piłkarskiej jakości przyjezdni przewyższają o dwie klasy The Clarets, którzy niezmiennie, od dłuższego czasu prezentują niebywale siermiężny futbol. Praktyka pokazuje jednak, że czasami nawet najprostsze środki są dobrym narzędziem do osiągnięcia celu.

Burnley – Liverpool pytania użytkowników

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę?

Na łamach naszego portalu możesz znaleźć kompletne informacje w tym temacie. Wszystko, co musisz zrobić, to przejście do jednego z poprzednich akapitów tekstu.

  • Gdzie i której zostanie rozegrane spotkanie Burnley F.C. – Liverpool F.C. ?

Angielscy fani będą mogli obejrzeć na żywo to spotkanie przy Turf Moor. Pierwszy gwizdek wybrzmi dokładnie o 15:00 13 lutego 2022 roku.