Burnley – Tottenham Hotspur typy, kursy 23/02/2022

Burnley – Tottenham Hotspur typy, kursy 23/02/2022

Na Turf Moor w ten środowy wieczór przybędzie ekipa z północnej części Londynu, która kilka dni temu sensacyjnie pokonała Manchester City. Czy zostawienie w pokonanym polu popularnych The Clarets sprawi im jakiekolwiek problemy? Burnley – Tottenham Hotspur typy, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Burnley – Tottenham typy warte uwagi

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na interesujące zakłady związane z tym spotkaniem, to śpieszymy Wam z pomocą. Oto Burnley – Tottenham Hotspur typy:

burnley tottenham hotspur typy

Spragnionym większej dawki informacji związanych z rozgrywkami angielskiej ekstraklasy polecamy lekturę naszych pozostałych artykułów. W jednym z tych opublikowanych ostatnio opisaliśmy np. rywalizację pomiędzy Watfordem a Crystal Palace.

Tottenham wygra całe spotkanie

Mimo sporej sympatii do The Clarets nie wróżymy im zbyt dużych szans na powtórzenie wyniku sprzed kilku dni. Mimo dość dużych tarapatów na przestrzeni całego sezonu Koguty to jednak zdecydowanie lepsza ekipa od Brighton. Rosnąca forma zawodników z Londynu powinna im pozwolić zgarnąć w tym meczu komplet oczek.

Obie drużyny zdobędą bramkę

Czy prawdopodobna wygrana przyjezdnych będzie równoznaczna z całkowitym oddaniem im pola przez Burnley? Nic z tych rzeczy. Powoli wchodzimy bowiem w tę fazę rozgrywek, która będzie decydująca w walce o utrzymanie. Każdy kolejny mecz będzie więc dla drużyn pokroju The Clarets meczem na wagę złota. Brak walki będzie zatem równoznaczny z poddaniem się, a w to akurat w przypadku Burnley nie uwierzymy.

Harry Kane strzeli gola

burnley tottenham typy

Być może jest to wrażenie nieco złudne, lecz zdaje się, że do swojej optymalnej formy powraca wreszcie Harry Kane. Bezsprzecznie dowodzą temu dwa trafienia, jakie stały się jego dziełem podczas piekielnie ważnego pojedynku z The Citizens. Jeśli zatem udało mu się zdobyć dwie bramki przeciw tak silnemu rywalowi, to dlaczego zatem miałby tego nie zrobić w rywalizacji z Burnley?

Burnley – Tottenham kursy

Kursy bukmacherskie na to starcie przedstawiają się natomiast następująco:

Bukmacher Burnley Remis Tottenham
Fortuna 4.90 3.70 1.80
STS 4.35 3.70 1.82
LVBET 4.85 3.75 1.77
Betclic 4.60 3.70 1.78
forBET 4.60 3.70 1.78

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Bardzo ważnym elementem każdej dobrze przeprowadzonej analizy jest weryfikacja aktualnej formy rywalizujących ze sobą drużyn. W tym celu warto więc rzucić okiem na nasze legendarne zestawienie:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Burnley – Tottenham 0:1 (27 października 2021)
Tottenham – Burnley 4:0 (28 lutego 2021)
Burnley – Tottenham 0:1 (26 października 2020)
5 ostatnich meczów Burnley
Brighton – Burnley 0:3
Burnley – Liverpool 0:1
Burnley – Man Utd 1:1
Burnley – Watford 0:0

Arsenal – Burnley 0:0
5 ostatnich spotkań Tottenhamu
Man City – Tottenham 2:3
Tottenham – Wolves 0:2
Tottenham – Southampton 2:3
Tottenham – Brighton 3:1
Chelsea – Tottenham 2:0

Burnley – Tottenham prognozy

Ósma lokata i 39 zgromadzonych punktów to dorobek niezbyt okazały na drużynę pokroju Tottenhamu. Ewentualna wygrana w trzech starciach zaległych mogłaby wywindować jednak podopiecznych Antonio Conte w okolice ligowego podium. Nie podejmujemy się przewidywań, czy stać ich na taką szarżę. Jedno jest aczkolwiek pewne. Szanse na triumf przeciwko Burnley są w ten środowy wieczór bardzo duże.

Burnley – Tottenham najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Burnley F.C. – Tottenham Hotspur F.C. ?

Potyczka ta będzie miała miejsce na Turf Moor.

  • Burnley – Tottenham typy, co warto obstawiać?

Nie będziemy Was namawiać do gry wyjątkowo ryzykownych zakładów. W tym przypadku preferujemy raczej opcje zdecydowanie bezpieczne. Czy taka strategia okaże się trafiona? Przekonamy się już niebawem.