Carina Gubin – Piast Gliwice typy i kursy bukmacherskie (07.12.2023)

Piękny sen trzecioligowca trwa nadal. Czy zakończy się tuż po ostatnim gwizdku starcia z podopiecznymi Aleksandara Vukovica? Nasze przewidywania w tym temacie znajdziecie w sekcji Carina Gubin – Piast Gliwice typy. Serdecznie zapraszamy.

Carina Gubin – Piast Gliwice typy bukmacherskie

Wyeliminowanie Raduni Stężyca czy też Stali Stalowa Wola to spore osiągnięcie. Na 99% to jednak tyle, jeśli chodzi o udział Cariny w bieżącej odsłonie piłkarskiego Pucharu Polski. Damian Kądzior i spółka nie są może i rewelacją ekstraklasowych zmagań, ale zestawienie ich z zespołem występującym na trzecim poziomie rozgrywkowym może mieć tylko jeden finał.

Carina Gubin – Piast Gliwice typy na przynajmniej jedno trafienie gości w każdej z połów tego pojedynku to opcja warta zdecydowanej uwagi. Piastunki nie mogą przecież wiecznie remisować, prawda?

carina-gubin-piast-gliwice-typy

Ameyaw. To nazwisko coraz lepiej znają już nie tylko Ci najbardziej zagorzali kibice Piastunek, ale także pozostali fani rozgrywek PKO Ekstraklasy. 23-letni wychowanek Polonii Warszawa dostaje nieco więcej szans od Aleksandara Vukovica i część z nich wykorzystuje w możliwie jak najlepszy sposób. To właśnie dzięki jego trafieniu w meczu z Termalicą udział gliwiczan w 1/8 finału jest w tym momencie w ogóle możliwe.
Mamy przeczucie, że serbski szkoleniowiec postanowi znów nieco porotować składem. Były gracz Bytowii Bytów prawdopodobnie skorzysta z takiej decyzji, a jego ewentualne trafienie w takich okolicznościach absolutnie nas nie zdziwi. Oczywiście będzie to zapewne tylko jedno z kilku trafień. Niskiego rezultatu się bowiem zdecydowanie nie spodziewamy.

Carina Gubin – Piast Gliwice kursy bukmacherskie

W kursach bukmacherskich na ten mecz da się oczywiście zauważyć ogromne dysproporcje. Różnica kilku klas rozgrywkowych robi przysłowiową robotę. 1.25 wynosi na ten moment przelicznik na zwycięstwo Piasta. 6.10 to kurs na podział oczek. Na równe 10.00 wyceniono natomiast wygraną drużyny gospodarzy. Zdaje się, że ta znacząca różnica może idealnie oddać obraz całej rywalizacji.

Carina Gubin – Piast Gliwice bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Carina w trzeciej grupie III ligi notuje serię fatalnych wyników. Cztery kolejne porażki z rzędu zepchnęły tę ekipę aż do strefy spadkowej. Na horyzoncie nie widać niestety większych szans na poprawę. Piast jak to Piast. Jeśli nie udaje im się wygrać możliwie najmniejszym nakładem sił, to celem minimum jest naturalnie remis. Tutaj jednak rozbieżność pod kątem umiejętności jest na tyle znacząca, że gliwiczanie powinni zapewnić sobie bezpieczne prowadzenie już w początkowych fragmentach spotkania.

Gdzie oglądać Carina Gubin – Piast Gliwice? Transmisja i godzina

Relacja live z omawianego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport. Jej początek zaplanowano na godz. 12:00 w dniu 7 grudnia 2023 roku. Miejscem rozgrywania meczu będzie niespełna dwutysięczny Stadion Miejski w Gubinie. Nigdy wcześniej obiektu tego nie wizytowała równie wysoko notowana drużyna. O komplet publiczności nie ma się więc raczej co martwić.