Celta Vigo – FC Barcelona transmisja: Gdzie oglądać [La Liga] na żywo?

Celta Vigo – FC Barcelona transmisja: Gdzie oglądać [La Liga] na żywo?
fot. Icon Sport

Na sam koniec sobotniego pasma gier swoje starcie w ramach 25. kolejki rozegra Duma Katalonii. Czy będzie gdzieś dostępna z meczu Celta Vigo – FC Barcelona transmisja? Szczegóły poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Celta Vigo – FC Barcelona? Transmisja na żywo (La Liga)

Od stosunkowo długiego czasu relację live z najciekawszych wydarzeń sportowych można znaleźć u legalnych polskich bukmacherów. Przykładem takiego buka jest chociażby STS.

OGLĄDAJ TUTAJ

Jeśli rozmyślasz zatem na temat spotkania Celta Vigo – FC Barcelona gdzie oglądać, to stosowną transmisję znajdziesz właśnie u lidera polskiego rynku zakładów wzajemnych. Jedyne co musisz zrobić, to założyć konto, wnieść depozyt oraz obstawić przynajmniej jeden zakład na kwotę 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin poprzedzających rozpoczęcie meczu.

Celta Vigo – FC Barcelona transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Relacja na żywo w telewizji będzie natomiast tym razem dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1. Pierwszy gwizdek około godz. 18:30.

Godne pożegnanie

Mimo iż do zakończenia sezonu pozostało jeszcze całkiem sporo czasu, to Ci katalońscy fani, którzy patrzą realistycznie na postawę swoich pupili, pogodzili się już raczej z faktem, iż Blaugrana może co najwyżej powalczyć o wicemistrzostwo kraju. Ostatnie tygodnie pracy Xaviego w roli szkoleniowca Barcy muszą więc upłynąć pod znakiem pełnego skupienia na realizacji tego celu. W innym wypadku jego klubowa legenda, jaką wypracował sobie jeszcze za czasów zawodniczych, zostanie całkowicie zniszczona.

Celta co prawda znajduje się niemal na samym końcu stawki, ale zdarzało jej się w tej kampanii napędzać wielokrotnie stracha tym największym – włącznie z Dumą Katalonii w poprzedniej rundzie na czele.

Rywalizacja z wielką Barceloną będzie na pewno dla Celestes sporym wyzwaniem, ale czy rzeczywiście należy im całkowicie odbierać szansę na sprawienie niespodzianki jeszcze przed oficjalnym startem zmagań? Mam ku temu pewne wątpliwości. Kolejne sensacyjne rozstrzygnięcie czai się za rogiem.