Celta Vigo – FC Barcelona typy, kursy i zapowiedź (04.06.2023)

Pewna mistrzostwa Duma Katalonii kontra zespół balansujący na granicy utrzymania w La Liga. Ostatni dzień z hiszpańską ekstraklasą w sezonie 2022/2023 na pewno będzie nudny. Oto nasze Celta Vigo – FC Barcelona typy, kursy oraz krótka analiza. Serdecznie zapraszamy.

Celta Vigo – FC Barcelona typy i przewidywania

Gra w najwyższej klasie rozgrywkowej to oczywiście nie tylko niebywały prestiż, ale też znaczące wpływy z praw telewizyjnych czy też większe zainteresowanie ze strony sponsorów. Nic więc dziwnego, że Celestes pragną utrzymać się w La Liga kosztem kilku groźnych ligowych rywali.

Przed rozpoczęciem 38. serii gier ich sytuacja nie jest jednak najlepsza z dwóch powodów. Po pierwsze 17. lokata z uwagi na małe różnice punktowe nie jest w ogóle bezpieczna. Po drugie rywalem w starciu zamykającym zmagania w bieżącej kampanii będzie popularna Blaugrana. Gorszego przeciwnika na taki arcyważny moment trudno było sobie wyobrazić.

celta-vigo-fc-barcelona-typy

Wydaje się jednak, że o tzw. złożeniu broni absolutnie nie może być mowy. Drużyna dowodzona aktualnie przez Carlosa Carvalhala na pewno nie chciałaby bowiem ponownie zaznać smaku gry na zapleczu hiszpańskiej elity. Celta Vigo – FC Barcelona typy na więcej napomnień po stronie gospodarzy wydają się być zatem opcją naprawdę sensowną.

Błękitni będą robić wszystko, co w ich mocy, aby tylko zachować cień szansy na utrzymanie. Czy oprócz kartek stać ich jednak będzie także na bramki? Mamy cichą nadzieję, że przynajmniej dwie w całym spotkaniu padną. Najlepiej, by było to po jednej na koncie każdej ze stron.

Celta Vigo – FC Barcelona ostatnie wyniki

Oto jak obydwa zespoły spisywały się na przestrzeni kilku minionych tygodni:

Ostatnie mecze Celty Vigo

  • Cadiz – Celta Vigo 1:0
  • Celta Vigo – Girona 1:1
  • Athletic Bilbao – Celta Vigo 2:1

Ostatnie mecze FC Barcelony

  • Barcelona – Mallorca 3:0
  • Valladolid – Barcelona 3:1
  • Barcelona – Real Sociedad 1:2

Celta Vigo – FC Barcelona bezpośrednie mecze

  • Barcelona – Celta Vigo 1:0
  • Barcelona – Celta Vigo 3:1
  • Celta Vigo – Barcelona 3:3

W przeszłości to Blaugrana zdecydowanie częściej wychodziła oczywiście z bezpośrednich spotkań z Celtą Vigo w charakterze zwycięzcy. Podczas październikowego starcia widzowie zgromadzeni na Camp Nou byli świadkami zaledwie jednego trafienia. Tym razem będzie prawdopodobnie nieco inaczej.

Celta Vigo – FC Barcelona kursy bukmacherskie

Celta Vigo – FC Barcelona typy za nami, a więc czas zapoznać się z kursami na to starcie. Musimy przyznać, że tym razem bukmacherzy naprawdę postanowili nas wszystkich zaskoczyć.

Gdzie oglądać Celta Vigo – FC Barcelona? Transmisja

Przekaz live z tego wydarzenia będzie dostępny na antenach stacji Eleven Sports 1. O której Celta Vigo – FC Barcelona? Wedle ogólnodostępnego harmonogramu pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 21:00 w dniu 4 czerwca bieżącego roku.