Celta Vigo – Real typy, kursy, zakłady (20.08.2022)

Sobotnie pasmo gier hiszpańskiej ekstraklasy zostanie zakończone na Estadio de Balaídos. Czy miejscowi zdołają postraszyć choć przez moment faworyzowaną ekipę Królewskich? Celta Vigo – Real typy, kursy, zakłady.

Celta Vigo – Real typy warte uwagi

Oto jakie Celta Vigo – Real zakłady należy mieć tym razem na uwadze w pierwszej kolejności:

Potwierdzenie aspiracji

Wielkiej sensacji nie będzie chyba w stwierdzeniu, iż Królewscy to główni kandydaci do zdobycia następnego mistrzostwa kraju. Zespół ze stolicy kraju w przeciwieństwie do swoich głównych rywali sprawia wrażenie drużyny ułożonej, której nie trapią ani organizacyjne, ani też finansowe czy sportowe problemy. W Realu wszystko jest na swoim miejscu. Los Blancos mają także szczęście do swojego kapitana. Karim Benzema zapowiada, że w niedawno rozpoczętej kampanii ponownie będzie robił wszystko, aby klubowa gablota zapełniła się kolejnymi cennymi trofeami. W starciu z Almerią Francuzowi udało się zanotować asystę. Mamy nadzieję, że w meczu z Celtą 34-latek zdobędzie premierową bramkę. Wszak Celta Vigo – Real kursy na takie zdarzenie są naprawdę atrakcyjne.

celta-vigo-real-typy

Jedną z wielu wypadkowych pogoni Realu podczas meczu z Almerią była imponująca ilość rzutów rożnych. W samej pierwszej połowie podopieczni Carlo Ancelottiego wykonali aż 12 takich stałych fragmentów gry. Samo spotkanie zakończyli z aż piętnastoma kornerami, co jest wynikiem zdecydowanie powyżej średniej. Podobne osiągnięcie w drugim meczu z rzędu nie wchodzi raczej w grę, ale już przekroczenie linii dziewięciu rzutów rożnych jest jak najbardziej możliwe.

Ostatnie starcia bezpośrednie

  • Celta – Real 1:2
  • Real – Celta 5:2
  • Celta – Real 1:3

Wyniki paru ostatnich starć pozwalają mieć spore nadzieje na ciekawy wieczór na Estadio de Balaídos w Vigo. Na ilu bramkach zatrzyma się tym razem licznik goli? To okaże się już niebawem.

Ostatnie pojedynki Celty

  • Celta – Espanyol 2:2
  • Braga – Celta 2:1
  • San Jose Earthquakes – Celta 1:1

Ciężko oczekiwać od popularnych Celestes spektakularnych wyników. Jest to bowiem drużyna, którą spokojnie można byłoby określić mianem ligowego średniaka. Wygrana nad Realem absolutnie nie wchodzi w grę, ale odniesienie kilku zwycięstw w kolejnych meczach leży już bez wątpienia w zasięgu zespołu dowodzonego przez Eduardo Coudeta.

Ostatnie mecze Realu

  • Almeria – Real 1:2
  • Real – Eintracht 2:1
  • Real – Juventus 2:0

Od czasu ostatniego z przedsezonowych sparingów przeciwko Starej Damie Real utrzymuje dość dobrą, lecz nie rewelacyjną formę. Zdaje się, że taka dyspozycja powinna wystarczyć w zupełności do pokonania ekipy pokroju Celty.

Kiedy pojedynek Celty z Realem?

Omawiane starcie powinno rozpocząć się punktualnie o godz. 22:00 w dniu 20 sierpnia 2022 roku.

Gdzie obejrzeć Celta Vigo – Real?

Transmisja live z tego wydarzenia będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport 2.

Zobacz też typy na mecz w Dortmundzie.