Charytatywny turniej siatkonogi w Kraśniku

Charytatywny turniej siatkonogi w Kraśniku

23 grudnia o godzinie 9:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku rozpocznie się charytatywny turniej w siatkonogę. Do udziału w zmaganiach zapisało się już 15 zespołów. Kibice będą mogli podziwiać w akcji świeżo upieczonego reprezentanta Polski, Damiana Szymańskiego. 

– W turnieju weźmie udział maksymalnie 21 zespołów. Rywalizacja odbywać się będzie równolegle na trzech boiskach, w trzech grupach, systemem każdy z każdym. Zwycięzców wyłoni faza pucharowa. Każdy zespół zobowiązuje się dobrowolnie wpłacić minimum 50 złotych, a cała kwota – w formie prezentów – zostanie przekazana dla dzieciaków z Domu Dziecka w Kraśniku. Każdy zawodnik może liczyć na ciepły posiłek, kawę, herbatę i wodę. Dla pierwszych trzech drużyn przewidzieliśmy pamiątkowe puchary, wybierzemy MVP turnieju, każdy uczestnik dostanie pamiątkowy dyplom. Gwarantujemy świetną zabawę w doborowym towarzystwie – zapowiada organizator imprezy, Daniel Szewc.

Swój udział w imprezie potwierdzili m.in. Damian Szymański (Wisła Płock), Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice) czy Marcin Matysiak (Bałtyk Gdynia).

W trakcie trwania turnieju prowadzona będzie zbiórka pieniędzy do puszek. Ponadto, organizatorzy zaplanowali licytację gadżetów piłkarskich. – Damian Szymański przywiezie podpisane rękawice Wojciecha Szczęsnego chwali się Szewc.

Zapisy prowadzą organizatorzy zawodów, a jednocześnie pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Kraśniku: Daniel Szewc (tel. 607 505 462) i Jarosław Gąszczyk (tel. 727 604 629). – Zapisało się już 15 zespołów, ale wciąż mamy wolne miejsca. Do współpracy zapraszamy też sponsorów i darczyńców. Ty też możesz wesprzeć dzieci z Domu Dziecka w Kraśniku – zachęca piłkarz Stali Kraśnik.