Chelsea – Brentford typy, kursy, analiza 02/04/2022

Kurczowe trzymanie się najniższego stopnia podium wychodzi podopiecznym Thomasa Tuchela jak na razie wyjątkowo dobrze. Czy po rywalizacji z popularnymi Pszczołami sytuacja ta nie ulegnie przypadkiem zmianie? Chelsea – Brentford typy, kursy, analiza.

Chelsea – Brentford typy warte uwagi

Jeśli nie macie pomysłu na zakłady bukmacherskie związane z tą potyczką, to zawsze możecie rzucić okiem na nasze propozycje:

chelsea brentford typy

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi artykułami. W jednym z tych ostatnich opisaliśmy np. nieco bliżej pojedynek pomiędzy Burnley a Manchesterem City.

Gospodarze strzelą gola w obu połowach

Stamford Bridge to swoista twierdza, którą do tej pory udało się zdobyć jedynie Manchesterowi City. Nie ma raczej większych szans na to, aby podobna sztuka udała się ekipie Brentfordu. Mało tego. My jesteśmy zdania, że Chelsea nie pozostawi najmniejszych złudzeń swoim przeciwnikom i całkowicie zdominuje ten mecz. Idealnym potwierdzeniem tego byłoby zdobycie gola w każdej z połów tej batalii. Czy tak będzie w istocie? Przekonamy się już niebawem.

chelsea brentford typy

Chelsea powyżej 6.5 rzutu rożnego

The Bees jako zespół najrzadziej wykonujący rzuty rożne nie będzie z całą pewnością dotrzymywał w tym aspekcie kroku Chelsea. Rodzi więc spora nadzieja, że gospodarze zdominują swojego rywala także w tym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Linia co najmniej siedmiu rzutów rożnych jest linią dość sporą, ale gorąco wierzymy w to, że The Blues będą w stanie ją pokryć.

Havertz bądź Toney zdobędą bramkę

Ostatnia z naszych propozycji już niemal tradycyjnie dotyczy strzelców bramek. Tym razem pod lupę wzięliśmy Kai'a Havertza oraz Ivana Toney'a. Choć niemal 100% pewna jest zdecydowana dominacja gospodarzy, to jeśli ktokolwiek miałby im zagrozić, to będzie to właśnie Ivan Toney. Jedenaście trafień nie wzięło się przecież znikąd, prawda?

Chelsea – Brentford kursy

Tak przedstawiają się natomiast kursy bukmacherskie na to spotkanie:

Bukmacher Chelsea Remis Brentford
Fortuna 1.35 4.85 10.50
STS 1.35 5.00 9.15
3 1.33 5.10 10.00
Betclic 1.36 4.90 9.20
forBET 1.36 4.90 9.20

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Jedna ze stron tej rywalizacji prezentowała się w ostatnich tygodniach zdecydowanie lepiej od drugiej. Jesteście ciekawi, o której z nich mowa? Rzućcie więc okiem na niniejsze zestawienie:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Brentford – Chelsea 0:2 (22 grudnia 2021)
Brentford – Chelsea 0:1 (16 października 2021)
Chelsea – Brentford 4:0 (28 stycznia 2017)
5 ostatnich meczów Chelsea
Middlesbrough – Chelsea 0:2
Burnley – Chelsea 0:4
Chelsea – Newcastle 1:0
Norwich – Chelsea 1:3

Burnley – Chelsea 0:4
5 ostatnich meczów Brentfordu
Leicester – Brentford 2:1
Brentford – Burnley 2:0
Norwich – Brentford 1:3
Brentford – Newcastle 0:2
Rangers – Brentford 2:2

Chelsea – Brentford przewidywania

Małe derby Londynu, jak można nazwać batalię pomiędzy Chelsea a Brentfordem, mają chyba wyłącznie jednego faworyta. Pszczoły po stosunkowo dobrym początkowym fragmencie sezonu zdecydowanie spuściły później z tonu. Spadek do Championship im raczej nie grozi, lecz pełne skupienie do ostatniej kolejki ligowej będzie bez wątpienia wymagane. Wydaje się zatem, że The Blues powinni zgarnąć tu pełną pulę. Pytanie tylko, jak wysokie będzie ich zwycięstwo.

Chelsea – Brentford najczęstsze pytania

  • O której początek spotkania Chelsea F.C. – Brentford F.C. ?

Starcie to rozpocznie się o godz. 16:00 w dniu 2 kwietnia 2022r.

  • Chelsea – Brentford typy, co warto grać?

Naszym skromnym zdaniem warte uwagi będą na pewno zakłady dotyczące trafień The Blues oraz rzutów rożnych. Opisaliśmy to pokrótce w akapicie zatytułowanym Chelsea – Brentford typy warte uwagi.