Chelsea – Everton typy, kursy i zapowiedź (18.03.2023)

Rozgrywki ligi angielskiej to jedne z najbardziej emocjonujących rozgrywek piłki nożnej na całym świecie. Przygotowaliśmy na potyczkę w ramach 28. kolejki spotkań Chelsea – Everton typy, które możecie wykorzystać przy obstawianiu.

Chelsea F.C. – Everton F.C. typy i przewidywania

Co prawda sobotni rywale nie odgrywają póki co w tabeli Premier League większego znaczenie ale i tak pewni możemy być niesamowitego widowiska jakim są mecze w Anglii. W oparciu o historię bezpośrednich starć jak i wyniki z tego sezonu wybraliśmy na potyczkę Chelsea – Everton typy całkowicie za darmo. Warto skorzystać z nich podczas zawierania zakładów na stronach firm bukmacherskich.

chelsea - everton typy

Drużyna Chelsea w zimowym okienku transferowym poczyniła niesamowite wzmocnienia. Wydaje się, że powoli przekłada się to na wyniki gdyż podopieczni Grahama Pottera zaczynają notować coraz lepsze rezultaty. W chwili obecnej, po rozegraniu 26. meczów, The Blues legitymują się bilansem 10. zwycięstw, 7. remisów i 9. porażek. Zdobyte 37. punktów klasyfikuje zespół ze Stamford Bridge na 10. pozycji w tabeli.

Sobotni rywal The Blues sklasyfikowany jest jeszcze niżej. The Toffees nie mogą póki co zaliczyć trwającego sezonu do wybitnie udanych. Piłkarze Evertonu dotychczas rozegrali wszystkie 27. meczów. Zaliczyli w nich 6. zwycięstw, 7. remisów i aż 14. porażek, co daje im 25. oczek, 15. lokatę i tylko punkt przewagi nad miejscem w strefie spadkowej.

Uważamy, że w sobotni wieczór w Londynie triumfują gospodarze. Ekipa ze Stamford Bridge powoli rozpędza się i nabiera wiatru w żagle. Dodatkowo warto wspomnieć o nie najlepszym bilansie wyników Evertonu w meczach wyjazdowych. Drużyna z Liverpoolu poległa w 7. z ostatnich 11. spotkań, które rozegrała na nie swoim obiekcie. Naszym zdaniem w meczu tym padnie poniżej 2.5 gola. Taką tezę wysnuliśmy po przeanalizowaniu wyników bezpośrednich spotkań. Ostatnie 5. bezpośrednich meczów kończyło się z ilością bramek poniżej 2.5.

Chelsea – Everton ostatnie wyniki

W ostatnich meczach londyński zespół zdecydowanie znajduje się na fali wznoszącej. Oto rezultaty minionych gier.

Ostatnie mecze Chelsea

  • Leicester – Chelsea 1:3
  • Chelsea – Borussia Dortmund 2:0
  • Chelsea – Leeds 1:0

Ostatnie mecze Evertonu

  • Everton – Brentford 1:0
  • Nottingham – Everton 2:2
  • Arsenal – Everton 4:0

Chelsea – Everton bezpośrednie mecze

Tak jak pisaliśmy wyżej w ostatnich bezpośrednich meczach nie padało wiele bramek.

  • Everton – Chelsea 0:1
  • Everton – Chelsea 1:0
  • Chelsea – Everton 1:1

Bilans ostatnich meczów jest dość wyrównany. Kto sięgnie po kolejne zwycięstwo już w sobotę?

Chelsea – Everton kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zdecydowanie w roli faworytów stawiają gospodarzy sobotniego starcia- Chelsea. Również my tak uważamy. Powyżej znajdziecie dwa, najciekawsze na potyczkę Chelsea – Everton typy.

Gdzie oglądać Chelsea – Everton? Transmisja

Jeśli zastanawiacie się kiedy i o której Chelsea – Everton informujemy, że mecz ten rozegrany zostanie w sobotę, 18 marca o godzinie 18:30. Transmisja z tego starcia dostępna będzie w Canal+ Sport a także na platformie Viaplay.