Chelsea – Leicester typy, kursy, analiza (27.08.2022)

Początek sezonu w wykonaniu The Blues ciężko nazwać udanym. Jeszcze gorsze nastroje panują bez wątpienia w szeregach Lisów, które po trzech kolejkach nie mają na swoim koncie choćby jednego triumfu. Czy pozycja tych ekip ulegnie zmianie po czwartej serii gier? Chelsea – Leicester typy, kursy, analiza.

Chelsea – Leicester typy bukmacherskie 

Oto jakie Chelsea – Leicester zakłady są naszym skromnym zdaniem warte szczególnej uwagi:

Początek do zapomnienia

Snując sobie w głowie scenariusze na nowy sezon rozgrywkowy zarówno kibice Chelsea jak i Leicester nie brali zapewne pod uwagę opcji, wedle której po pierwszych trzech kolejkach ich pupile będą zajmować lokatę w drugiej części tabeli. Zwłaszcza londyńczykom taka postawa zdecydowanie nie przystoi.

Mimo kiepskich wyników i braku należytej ilości punktów podopieczni Thomasa Tuchela w jednej ze statystyk mają nad resztą ligowej stawki bardzo wyraźną przewagę. Mowa tu rzecz jasna o rzutach rożnych. Na tę chwilę średnia kornerów na mecz po stronie trzeciej siły poprzedniej kampanii wynosi imponujące dziesięć! Uważamy, że przekroczenie linii 10,5 rzutów rożnych nie powinno zatem przysporzyć The Blues jakichś większych kłopotów.

chelsea leicester typy

Naszą uwagę podczas analizy ciekawych zakładów na to starcie zwróciły także Chelsea – Leicester kursy na więcej niż 2.5 bramki w meczu. Skąd pomysł na tego typu propozycję? Wystarczy spojrzeć na aktualną formę formacji defensywnej The Foxes. Obrońcy Leicester dopuścili już do utraty ośmiu goli, co jest na tę chwilę najgorszym wynikiem w całej lidze. Jeśli typować gdzieś tzw. over, to właśnie w niniejszym spotkaniu.

Ostatnie bezpośrednie pojedynki

  • Chelsea – Leicester 1:1
  • Leicester – Chelsea 0:3
  • Chelsea – Leicester 2:1

W najnowszej historii bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema ekipami widoczna jest spora dominacja Chelsea. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że podobna tendencja zostanie nadal podtrzymana.

Ostatnie spotkania Chelsea

  • Leeds – Chelsea 3:0
  • Chelsea – Tottenham 2:2
  • Everton – Chelsea 0:1

O ile remis w prestiżowym starciu derbowym z Kogutami można jeszcze The Blues wybaczyć, o tyle wysoką przegraną z Leeds już zdecydowanie nie. Mimo iż Leicester nie grzeszy ostatnio zbytnio formą, to ich pokonanie będzie wymagało znaczącego wysiłku. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy w zachodnim Londynie są tego świadomi.

Ostatnie mecze Leicester

  • Stockport – Leicester 0:1
  • Leicester – Southampton 1:2
  • Arsenal – Leicester 4:2

Paradoksalnie pucharowa wygrana nad Stockport jeszcze bardziej sfrustrowała i tak rozzłoszczonych już kibiców ekipy popularnych Lisów. Poprawa wyników uzyskiwanych przez tę drużynę potrzebna jest jak najprędzej. Czy nadejdzie ona już podczas zmagań z Chelsea? Mamy pewne wątpliwości.

Kiedy spotkanie Chelsea – Leicester? O której?

Pierwszy gwizdek omawianej rywalizacji powinien wybrzmieć około godz. 16:00 w dniu 27 sierpnia bieżącego roku.

Gdzie oglądać Chelsea – Leicester?

Chelsea – Leicester transmisja będzie dostępna wyłącznie na platformie Viaplay.

Prawdziwych fanów Premier League odsyłamy do jednego z naszych kolejnych tekstów, w którym to tematem głównym był pojedynek pomiędzy Southampton a Manchesterem United.