Chelsea – Leicester typy bukmacherskie, analiza i transmisja 19/05/2022

Porażka z Liverpoolem w finale Pucharu Anglii potwierdziła fakt niezbyt dobrej dyspozycji The Blues na przestrzeni paru ostatnich tygodni. Czy z tej sytuacji zdołają skorzystać również podopieczni Brendana Rodgersa? Chelsea – Leicester typy bukmacherskie, analiza i transmisja.

Chelsea – Leicester typy za darmo

Czasem trudno jest wpaść samemu na jakieś ciekawy pomysł związany z konkretnym spotkaniem. Wtedy pomocną dłoń wyciągamy do Was my. Oto Chelsea – Leicester typy, którym z pewnością warto przyjrzeć się bliżej:

Sąsiedzka presja

Dwa punkty przewagi i jedno spotkanie więcej do rozegrania przed zakończeniem kampanii 2021/2022. W teorii Chelsea nie powinna wypuścić już ze swoich rąk trzeciej lokaty na koniec bieżącego sezonu Premier League. Czający się za jej plecami Tottenham trzyma jednak kciuki za zupełnie inny scenariusz. O ile więc podczas niedzielnej rywalizacji z Watfordem o utratę punktów przez Romelu Lukaku i spółkę może być niezwykle trudno, o tyle porażka w starciu z Lisami jest już jak najbardziej możliwa. Nie pokusimy się tym razem o zawarcie w akapicie Chelsea – Leicester zakłady propozycji związanej z triumfem którejś z ekip, ale wierzymy mocno w to, iż każda z drużyn zdoła pokonać bramkarzy rywali co najmniej po razie.

chelsea leicester typy

Jeśli bylibyśmy obrońcami Chelsea, to zdecydowanie najbardziej obawialibyśmy się tego wieczoru kapitana drużyny The Foxes, a więc Jamiego Vardy'ego. Zawodnik będący legendę ekipy z King Power Stadium w ostatnich dwóch spotkaniach czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Co prawda były to zespoły prezentujące dużo niższy poziom od londyńczyków, ale sam fakt dobrej dyspozycji strzeleckiej jest na pewno warto warty odnotowania.

Sympatycy drużyny z zachodniego Londynu liczą z pewnością natomiast na dobry występ Mason Mounta. Młody Anglik ma za sobą średnio udany występ przeciwko The Reds, który został uwieczniony nietrafionym rzutem karnym. Czy więc rywalizacja z Leicester będzie dla niego okazją do udowodnienia, że tamten pojedynek był tylko wypadkiem przy pracy? Mamy taką nadzieję. Talentu bowiem odmówić mu na pewno nie można.

Ostatnie wyniki

Chelsea – Leicester kursy są w dużym stopniu determinowane wynikami bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema tymi drużynami. Jak wyglądały rezultaty paru poprzednich spotkań? Poniżej podrzucamy Wam krótką ściągawkę:

  • Leicester – Chelsea 0:3
  • Chelsea – Leicester 2:1
  • Chelsea – Leicester 0:1

Gdzie z meczu Chelsea – Leicester transmisja?

Wielu z Was zadaje nam pytanie, gdzie obejrzeć Chelsea – Leicester? Czym prędzej śpieszymy więc z odpowiedzią. Spotkanie to będzie transmitowane na antenie stacji Canal + Sport.

FAQ

  • Gdzie odbędzie się mecz Chelsea F.C – Leicester City F.C.?

Potyczka ta będzie miała oczywiście miejsce na legendarnym Stamford Bridge.

  • Chelsea – Leicester typy, o co warto się zakładać?

Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na utratę nawet jednego punktu. Naszym skromnym zdaniem należy się więc skupić na dorobku brakowym obu ekip, a także tym, kto te gole będzie strzelał.

Na łamach Lubsport znajdziecie także interesujące propozycje na finał Ligi Europy 2022.