Chelsea – Lille typy, kursy, przewidywania 22/02/2022

Podopieczni Thomasa Tuchela nie mogą odpocząć choćby przez chwilę. Już w ten wtorek czeka ich kolejny pojedynek. Tym razem w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Czy uda im się dopisać do swojego dorobku kolejny triumf? Chelsea – Lille typy, kursy, przewidywania.

Chelsea – Lille typy warte uwagi

Nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie przedstawiają się dziś następująco:

chelsea lille typy

Jeśli chcielibyście poczytać także o drugim z wtorkowych spotkań Champions League, to odsyłamy Was do tego linku.

Chelsea wygra mecz, a w meczu padnie więcej niż 1.5 bramki

chelsea lille typy

Na wielkie strzelanie w tym meczu byśmy się raczej nie nastawiali. Londyńczycy zmęczeni już nieco trudami sezonu dość oszczędnie operują swoimi siłami. Lille natomiast z małymi przebłyskami wygląda ostatnio stosunkowo kiepsko. Przewidujemy więc, że gospodarze wygrają ten wtorkowy pojedynek, lecz obejdzie się raczej bez zbytnich ofensywnych wypadów.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Nieco ponad 6 kornerów na mecz w przypadku Chelsea oraz około 5, jeśli chodzi o Les Dogues. Matematyki tu się raczej nie oszuka. Mocno trzymamy kciuki, aby obu ekipom udało się utrzymać swoją dotychczasową średnią. W takim wypadku pokrycie linii 10 rzutów rożnych nie powinno stanowić problemu.

Ziyech zdobędzie bramkę

Przygoda Marokańczyka w londyńskim zespole nie układa się raczej tak, jak on sam by sobie wymarzył. Już drugi sezon z rzędu liczby, jakie udaje mu się wykręcać są zdecydowanie dalekie od tych za czasów gry w Ajaxie. Mimo to przebłysk jego geniuszu pozwolił The Blues zdobyć cenne punkty podczas ligowej potyczki z Crystal Palace. Wydaje nam się, że ten występ pozwoli mu rozpocząć rywalizację z Lille w podstawowym składzie i być może ponownie przesądzić o ważnym zwycięstwie drużyny.

Chelsea – Lille kursy

Dla legalnych polskich bukmacherów kwestia triumfu jest w tym meczu jasna i klarowna:

Bukmacher Chelsea Remis Lille
Fortuna 1.36 5.20 8.80
STS 1.35 5.20 8.55
LVBET 1.33 5.40 10.00
Betclic 1.35 5.20 8.40
forBET 1.35 5.20 8.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, jak obie ekipy radziły sobie na przestrzeni kilku poprzednich spotkań, to śmiało zerknijcie do naszego zestawienia:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Chelsea – Lille 2:1 (10 grudnia 2019)
Lille – Chelsea 1:2 (2 października 2019)
5 ostatnich spotkań Chelsea
Crystal Palace – Chelsea 0:1
Chelsea – Palmeiras 2:1
Al-Hilal – Chelsea 0:1
Chelsea – Plymouth 2:1

Chelsea – Tottenham 2:0
5 ostatnich spotkań Lille
Lille – Metz 0:0
Montpellier – Lille 0:1
Lille – PSG 1:5
Brest – Lille 2:0
Lille – Lorient 3:1

Chelsea – Lille przewidywania

The Blues w teorii nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem popularnych Mastifów. Lille w tej chwili jest bowiem tylko cieniem drużyny sprzed kilku miesięcy. Naszym skromnym zdaniem na solidną dawkę emocji raczej nie ma co liczyć, gdyż gospodarze będą chcieli wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił. Czy tak będzie jednak w rzeczywistości przekonamy się już niebawem.

Chelsea – Lille pytania od użytkowników

  • Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie Chelsea F.C. – LOSC Lille?

Potyczkę tą będzie można śledzić na antenie stacji Polsat Sport Premium 2.

  • Chelsea – Lille typy, o co należy się zakładać?

Obie ekipy nie prezentują w ostatnich tygodniach niczego nadzwyczajnego, tak więc w niniejszym artykule musieliśmy się nieco nagłowić, aby odszukać jakieś zakłady warte uwagi. Efekty naszej pracy znajdziecie w akapicie zatytułowanym Chelsea – Lille typy.