Chelsea – Newcastle typy, kursy i zapowiedź (28.05.2023)

Sroki zapewniły sobie już grę w kolejnej odsłonie Ligi Mistrzów, jednak na szali jest jeszcze ukończeniu rozgrywek na trzeciej lokacie. Czy rezultat batalii z Chelsea przybliży Calluma Wilsona i spółkę do realizacji takiego celu? Chelsea – Newcastle typy, kursy i zapowiedź. Miłej lektury!

Chelsea – Newcastle typy i przewidywania

Każdy kibic Chelsea o bieżących rozgrywkach chciałby bez wątpienia jak najszybciej zapomnieć. Do rozegrania pozostało aczkolwiek jeszcze jedno ostatnie starcie. Na nieszczęście londyńczyków po drugiej stronie boiska zamelduje się Newcastle, a więc drużyna, która wciąż ma szansę na zakończenie rywalizacji na najniższym stopniu podium.

Do tego oprócz porażki Manchesteru United w równolegle rozgrywanym meczu, konieczna jest jednak pewna wygrana nad The Blues. Analizując kilka wcześniejszych pojedynków w wykonaniu obydwu zespołów, mamy przypuszczenia graniczące z pewnością, iż ekipę gości stać na takowe zwycięstwo.

chelsea-newcastle-typy

Naszym skromnym zdaniem podopieczni Eddiego Howe'a będą dominować w tym spotkaniu na każdej możliwej płaszczyźnie. Chelsea – Newcastle typy na rzuty rożne to zresztą prawdopodobnie najpewniejsza z możliwych propozycji, albowiem The Magpies przewodzą zestawieniu najczęściej egzekwujących kornery z grubo ponad siedmioma takimi stałymi fragmentami w przeliczeniu na jedno spotkanie! Imponujący wynik, prawda?

Chelsea – Newcastle ostatnie wyniki

Trzeba przyznać, że terminarz Premier League na samym finiszu rozgrywek nie jest zbyt łaskawy dla Chelsea. Po przegranych zresztą meczach z dwoma drużynami z Manchesteru na podopiecznych Franka Lamparda czeka jeszcze arcytrudny bój z Newcastle. Niech nie zmyli Was bezbramkowy remis Srok z drużyną Leicester. Tu jedynym możliwym scenariuszem jest pewny triumf Newcastle. Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości.

Ostatnie mecze Chelsea

  • Man Utd – Chelsea 4:1
  • Man City – Chelsea 1:0
  • Chelsea – Nottingham 2:2

Ostatnie mecze Newcastle

  • Newcastle – Leicester 0:0
  • Newcastle – Brighton 4:1
  • Leeds – Newcastle 2:2

Chelsea – Newcastle bezpośrednie mecze

  • Newcastle – Chelsea 1:0
  • Chelsea – Newcastle 1:0
  • Newcastle – Chelsea 0:3

W najnowszej historii bezpośrednich pojedynków pomiędzy obiema drużynami da się zaobserwować wyraźną dominację The Blues. Taki stan rzeczy nie potrwa już jednak długo. Na to przynajmniej wskazuje aktualna dyspozycja Srok.

Chelsea – Newcastle kursy bukmacherskie

Jako że Chelsea – Newcastle typy już dawno za nami, to pora błyskawicznie przejść do tematu kursów bukmacherskich na omawianą rywalizację. Pod lupę wzięliśmy tym razem ofertę Fortuny:

Gdzie oglądać Chelsea – Newcastle? Transmisja

Przekaz na żywo z tej potyczki będzie rzecz jasna dostępny za pośrednictwem platformy Viaplay. Wyjątkowo śledzić będą ją mogli także wszyscy widzowie posiadający w swojej ofercie stację Canal + Premium. O której Chelsea – Newcastle? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 28 maja bieżącego roku.