Chelsea – Tottenham typy i kursy bukmacherskie (02.05.2024)

Przed popularnymi Kogutami kolejne spotkanie derbowe. Ich wspomnienia z tego poprzedniego nie należą raczej do najlepszych. Czy taki stan rzeczy się utrzyma? Sprawdź Chelsea – Tottenham typy, w których umieściłem tradycyjnie swoje krótkie przewidywania na ten temat. Serdecznie zapraszam.

Chelsea – Tottenham typy bukmacherskie

Patrząc na aktualny stan tabeli angielskiej Premier League, można odnieść wrażenie, że jedynym londyńskim zespołem dbającym o należyty szacunek do tego stołecznego miasta jest w tej chwili Arsenal. Kanonierzy nadal zaciekle walczą o wygraną w całych rozgrywkach i cel wbrew pozorom jest naprawdę blisko.

Ekipie The Blues, Kogutom, a także West Hamowi pozostaje rywalizacja o miano drugiej siły w Londynie. Ten ślimaczy wyścig padnie prawdopodobnie ostatecznie łupem Tottenhamu, ale zwycięzcą czwartkowej potyczki może być przecież zupełnie ktoś inny.

chelsea-tottenham-typy

Takiego rodzaju zmagania, jak te dzisiejsze na Stamford Bridge łączy zawsze jeden wspólny mianownik, a właściwie dwa. Gole oraz kartki. Uważam, że tym razem nagłych odstępstw od normy raczej nie zaobserwujemy.

Moje Chelsea – Tottenham typy skupią się zatem przede wszystkim na dorobku bramkowym każdej z drużyn, jak również liczbie napomnień pokazanych przez Roberta Jonesa. Liczę, że 37-latek sięgnie do kieszeni co najmniej pięciokrotnie. Niewykluczone, że jedna z tychże kartek będzie także koloru czerwonego.

Chelsea – Tottenham kursy bukmacherskie

Jeśli opierać by się wyłącznie na kursach bukmacherskich zaoferowanych przez legalnych polskich bukmacherów, to nieznacznym faworytem tego starcia byliby podopieczni Mauricio Pochettino. Pośród propozycji firmy Superbet ich wygraną opisano przykładowo przelicznikiem 2.25. Na 2.90 wycenione zostało zwycięstwo ekipy Tottenhamu. Ewentualny remis to natomiast kurs równy dokładnie 3.90.

Chelsea – Tottenham bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Oba zespoły mają za sobą kilka kiepskich bądź też bardzo kiepskich meczów z rzędu. Ciężko stwierdzić czy gorzej z perspektywy postronnego fana wygląda porażka w stosunku 4:0 z Newcastle w wykonaniu Spurs, czy też przegrana aż 5:0 Chelsea z lokalnym rywalem Arsenalem. Jedno jest pewne. Najwyższy czas przełamać wreszcie tę fatalną passę. To może się jednak udać tylko jednej ze stron pojedynku.

Gdzie oglądać Chelsea – Tottenham? Transmisja i godzina

Przebieg na żywo z niniejszego starcia będzie można śledzić na antenach stacji Canal+Sport oraz Viaplay. Pierwszy gwizdek meczu zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 2 maja 2024 roku.