Chelsea – Tottenham typy na derby północno-zachodniego Londynu (14.08)

Druga kolejka ligowa i pierwszy wielki hit. Czyim łupem padną tym razem prestiżowe derby północno-zachodniego Londynu? Chelsea – Tottenham typy, kursy, zakłady.

Chelsea – Tottenham typy bukmacherskie

O tym, jakie Chelsea – Tottenham zakłady warto tym razem umieścić na swoim kuponie, przeczytacie w kilku poniższych zdaniach:

Emocje sięgną zenitu

Mówi się, że spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami. Co do tego pełna zgoda. Często ich przebieg jest bowiem zupełnie odmienny od oczekiwanego. Równie często w takich starciach dochodzi do licznych spięć, których efektem jest spora ilość napomnień. Arbiter niedzielnej rywalizacji pan Anthony Taylor w ubiegłym sezonie sięgał po czerwony kartonik aż pięciokrotnie. Intuicja podpowiada nam, że po raz pierwszy będzie mu dane to uczynić w bieżących rozgrywkach właśnie w trakcie zmagań pomiędzy Chelsea a Tottenhamem.

chelsea-tottenham-typy

Mamy sporą nadzieję, że ostra gra nie będzie jedynym charakterystycznym elementem tego derbowego meczu. Odpowiednie osoby do zdobywania bramek znajdują się bowiem w składach zarówno gospodarzy, jak i popularnych Spurs. Uważamy więc, że nasze Chelsea – Tottenham typy na trafienia w obu połowach potyczki zostaną bardzo szybko i sprawnie rozstrzygnięte.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Chelsea – Tottenham 2:0
  • Tottenham – Chelsea 0:1
  • Chelsea – Tottenham 2:0

W historii bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema ekipami widać delikatną dominację zespołu rozgrywającego swoje domowe mecze na Stamford Bridge. Kolejny triumf być może rzeczywiście stanie się faktem, lecz to zwycięstwo będzie na pewno okupione dużo większym wysiłkiem niż kilka poprzednich.

Ostatnie mecze Chelsea

  • Everton – Chelsea 0:1
  • Udinese – Chelsea 0:2
  • Udinese – Chelsea 1:3

Brak zdecydowanej dominacji, ale mimo to zdobycie cennego kompletu oczek. Tak wyglądało premierowe spotkanie The Blues w nowym sezonie rozgrywkowym. Sezonie, który wedle osób blisko związanych z Chelsea ma być rzekomo jednym z najtrudniejszych na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Ostatnie mecze Tottenhamu

  • Tottenham – Southampton 4:1
  • Tottenham – AS Roma 0:1
  • Rangers – Tottenham 1:2

Plany podbicia Premier League zaczęły się dla Kogutów wyjątkowo dobrze. Zdecydowana wygrana nad The Saints utwierdziła tylko wszystkich w przekonaniu, że ambitne plany jak najbardziej można wcielić w życie. Drugie zwycięstwo z rzędu będzie wyjątkowo trudne, ale przy odrobinie szczęścia jak najbardziej możliwe.

Kiedy i o której początek meczu Chelsea – Tottenham?

Pierwszy gwizdek zmagań na Stamford Bridge zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 14 sierpnia 2022 roku.

Chelsea – Tottenham gdzie obejrzeć? Transmisja

Relacja na żywo z meczu pomiędzy Chelsea a Tottenhamem będzie dostępna na antenie platformy Viaplay.

Fani futbolu w nieco bardziej swojskiej, bo polskiej odmianie z radością przyjmą na pewno wieści o tym, iż udało nam się przeanalizować także starcie pomiędzy Cracovią a Piastem Gliwice.