Chelsea – Wolves typy, kursy, analiza 07/05/2022

Zdecydowany regres formy na finiszu rozgrywek sprawia, że londyńczycy czują już na plecach coraz większy oddech rywali zza miedzy. Czy rezultat zmagań z Wilkami spowoduje, że Kanonierzy oraz Koguty zbliżą się do nich na bardzo bliską odległość? Chelsea – Wolves typy, kursy, analiza.

Chelsea – Wolves typy warte uwagi

Tradycyjnie w niniejszym artykule publikujemy kilka najciekawszych propozycji bukmacherskich związanych z omawianym pojedynkiem:

Remis/Chelsea

Jak wygląda najbardziej prawdopodobny scenariusz tej rywalizacji? Miejscowi dominują przez niemal cały czas trwania tego meczu, aplikując po drodze rywalom jedno bądź dwa trafienia. Niewykluczone, że autorem przynajmniej jednego z nich będzie któryś z niezwykle bramkostrzelnych wahadłowych. Do przerwy prognozujemy jednak brak rozstrzygnięcia. Wilki pokazały już w tym sezonie wielokrotnie, że potrafią się bardzo umiejętnie bronić. Naszym skromnym zdaniem starczy im jednak sił wyłącznie na pierwsze czterdzieści pięć minut.

Mniej niż 2.5 gola

Musimy przyznać szczerze, że bardzo współczujemy każdej osobie, która na co dzień kibicuje ekipie Wolverhampton. Nie ma przecież w całej Premier League drugiej takiej drużyny, w meczach z udziałem której pada równie mało goli. Podczas sobotniego starcia na Stamford Bridge też zapewne wielki worek z bramkami nie zostanie raczej rozwiązany. Nie ma ku temu żadnych sygnałów.

chelsea wolves typy

Fanom piłki nożnej w nieco bardziej regionalnym wydaniu serdecznie polecamy nasz krótki opis potyczki pomiędzy Stalą Rzeszów a Motorem Lublin.

Chelsea – Wolves kursy

Mimo iż The Blues nie mogą się pochwalić aktualnie zbyt dobrą dyspozycją, to zdaniem bukmacherów nadal są faworytami tej rywalizacji. Czy słusznie? To pytanie pozostawimy tym razem bez odpowiedzi.

Bukmacher Chelsea Remis Wolves
Fortuna 1.37 4.85 9.50
STS 1.37 4.85 8.80
3 1.35 5.00 9.50
Betclic 1.36 4.90 9.00
forBET 1.36 4.90 9.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni obie ekipy osiągały następujące rezultaty:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Wolves – Chelsea 0:0 (19 grudnia 2021)
Chelsea – Wolves 0:0 (27 stycznia 2021)
Wolves – Chelsea 2:1 (15 grudnia 2020)
5 ostatnich meczów Chelsea
Everton – Chelsea 1:0
Man Utd – Chelsea 1:1
Chelsea – West Ham 1:0
Chelsea – Arsenal 2:4

Chelsea – Crystal Palace 2:0
5 ostatnich meczów Wolves
Wolves – Brighton 0:3
Burnley – Wolves 1:0
Newcastle – Wolves 1:0
Wolves – Aston Villa 2:1
Wolves – Leeds 2:3

Chelsea – Wolves prognozy

Jak już wcześniej wspominaliśmy, Chelsea zatraciła gdzieś swoją wielką siłę w najmniej odpowiednim momencie. Co prawda do końca ligowych zmagań pozostało już bardzo niewiele, lecz nadal ryzyko utraty miejsca na podium jest w ich przypadku całkiem spore. Na całe szczęście ich najbliższy przeciwnik nie wydaje się być takim, który może sprawić im problemy. Wolves bowiem również pikuje zdecydowanie w dół od paru dobrych tygodni. Nasz typ na ten mecz to nieznaczny triumf gospodarzy. Na wielkie strzelanie się raczej nie zanosi.

Chelsea – Wolves pytania od graczy

  • O której początek meczu Chelsea F.C. – Wolverhampton Wanderers F.C. ?

Pierwszy gwizdek tego spotkania zaplanowano na godz. 16:00 w dniu 7 maja 2022r.

  • Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Do prowadzenia tego starcia wyznaczono pana Petera Bankesa.