Chojniczanka – GKS Tychy typy, kursy i transmisja (16.07)

Fani polskiego futbolu są zachwyceni. Wszystko za sprawą powrotu rozgrywek! Przed nami między innymi pierwsza kolejka Fortuna 1. ligi, a w tym materiale przedstawiamy Chojniczanka – GKS Tychy typy.

Chojniczanka – GKS Tychy typy na mecz w Chojnicach

Beniaminek pierwszej ligi stanie przed premierowym wyzwaniem w tym sezonie. Czy Chojniczanka z przytupem wejdzie na zaplecze PKO Ekstraklasy i pokona GKS Tychy?

Jak beniaminek wypadnie w pierwszej kolejce Fortuna 1. ligi?

Pojedynek Chojniczanki z GKS-em Tychy zapowiada się dość interesująco. Można zakładać, że piłkarze obu ekip dadzą z siebie 110 procent, by dobrze wejść w nowy sezon. Komu się to uda? Czas pokaże. To bez wątpienia może być bardzo zacięte spotkanie.

Chojniczanka - GKS Tychy typy

Przed sezonem 2022/2023 w kadrach obu zespołów doszło do zmian. Nastąpiły zarówno rozstania, jak i wzmocnienia.

Chojniczankę Chojnice wzmocnili tacy zawodnicy jak m.in. Maciej Białczyk, Wojciech Błyszko, Sebastian Golak, Robert Janicki, Bartłomiej Kalinkowski, Bartosz Neugebauer, Antoni Prałat, Adam Ryczkowski, Szymon Stróżyński, a także Patryk Tuszyński.

Szeregi GKS-u Tychy zasilili natomiast: Petr Buchta, Antonio Dominguez, Patryk Mikita oraz Miłosz Pawlusiński (powrót po kontuzji). Nie doszło zatem w tym przypadku do zbyt dużej liczby wzmocnień.

Zerkasz na Chojniczanka – GKS Tychy zakłady i nie wiesz, na co postawić? Naszym zdaniem ten mecz wygrają gospodarze. Na uwadze mamy choćby to, że chojniczanie triumfowali w trzech z ostatnich czterech spotkań z GKS-em Tychy.

Przypuszczamy też, że trafiać będą obie drużyny. Skąd takie Chojniczanka – GKS Tychy typy? W tym przypadku uwzględniliśmy fakt, że w 11 z ostatnich 15 meczów GKS-u przedstawiciele obu zespołów wpisywali się na listę strzelców.

Ostatnie mecze Chojniczanki:

  • Arka – Chojniczanka 0:0
  • Warta – Chojniczanka 4:2
  • Jagiellonia – Chojniczanka 2:0

Przeglądając Chojniczanka – GKS Tychy kursy, warto sprawdzić, jakie wyniki w meczach kontrolnych notowały obie ekipy. Chojniczanka zbyt dobrych rezultatów nie zapisała na swoim koncie, ale rywali miała mocnych.

Ostatnie mecze GKS-u Tychy:

  • GKS Tychy – GKS Katowice 0:0
  • GKS Tychy – Skra 4:1
  • GKS Tychy – Garbarnia 3:0

GKS Tychy spotkał się ze słabszymi drużynami niż Chojniczanka i dwukrotnie wygrywał. Raz zremisował – z GKS-em Katowice.

Ostatnie mecze Chojniczanki i GKS-u Tychy

  • GKS Tychy – Chojniczanka 1:2
  • Chojniczanka – GKS Tychy 1:1
  • Chojniczanka – GKS Tychy 4:1

W trzech ostatnich pojedynkach tych dwóch ekip GKS Tychy nie odniósł ani jednego zwycięstwa. Dwukrotnie triumfowała Chojniczanka, a raz padł remis 1:1.

Kiedy mecz Chojniczanki z GKS-em Tychy? O której początek?

Spotkanie Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy zaplanowane zostało na 16 lipca 2022 roku. Początek rywalizacji tych dwóch ekip nastąpi o godzinie 15:00.

Gdzie transmisja z meczu w Chojnicach?

Transmisja z meczu Chojniczanki dostępna będzie w sieci. Chojniczanka – GKS Tychy gdzie obejrzeć? Będzie to możliwe na fortuna1liga.statscore.com, dostęp to wydatek na poziomie 10 zł.

Mamy również typy na mecz w Poznaniu i Łodzi.