Chorwacja – Francja typy, zakłady, transmisja (Liga Narodów, 06.06)

Przed nami druga kolejka Ligi Narodów 2022. Chorwaci zagrają z Francuzami i będzie to mecz dwóch podrażnionych porażkami reprezentacji.

Chorwacja – Francja typy, kursy i zakłady bukmacherskie (06.06.2022)

Na sam początek prezentujemy nasze na mecz Chorwacja – Francja typy, które warto wziąć pod uwagę przy obstawianiu.

Vatreni czy Les Tricolores?

Zarówno Chorwaci, jak i Francuzi chcą wygrać nadchodzący mecz. Zwłaszcza, że obie te reprezentacje na początek Ligi Narodów 2022 sprawiły swoim kibicom przykre niespodzianki. Chorwaci przegrali u siebie z Austrią 0:3, a Francuzi na własnym terenie musieli uznać wyższość Duńczyków (1:2). Kto będzie górą w drugiej kolejce Ligi Narodów? Stawiamy przed Chorwacja – Francja typy na Trójkolorowych.

chorwacja francja typy

W jaki sposób je argumentujemy? Przede wszystkim Francja na papierze jest silniejszą reprezentacją od Chorwacji. Poza tym, Trójkolorowi wygrali każdy z trzech ostatnich bezpośrednich meczów przeciwko Chorwatom. Mało tego, przed porażką z Danią, Francja wygrała siedem meczy z rzędu i zapewne będzie chciała wrócić do tej świetnej passy, rekompensując swoim kibicom ostatnią porażkę.

Przewidujemy też, że w meczu Chorwacja – Francja goście zdobędą przynajmniej dwa gole. Działo się tak za każdym razem w trzech ostatnich meczach Chorwacja – Francja. Trójkolorowi zdobyli w nich łącznie aż 10 goli. Duńczycy pokazali, że ich defensywa nie jest tak szczelna, jak wszyscy się spodziewali. Trzy gole stracone przeciwko Austriakom nie napawają optymizmem przez starciem z takimi gwiazdami, jak Mbappe czy Benzema.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Chorwacja – Francja 1:2
  • Francja – Chorwacja 4:2
  • Francja – Chorwacja 4:2

Trzy mecze i trzy wygrane Francuzów, a do tego dużo goli. Można więc spodziewać się kolejnego, obfitego w bramki spotkania.

O której początek meczu Chorwacja – Francja?

Mecz 6 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Gdzie z Chorwacja – Francja transmisja na żywo?

Spotkanie obejrzysz na Polsacie Sport.