Chorwacja – Kanada typy, kursy i zakłady (27.11.2022)

Przed tym meczem ciężko wytypować faworyta. Śledząc Mistrzostwa Świata 2022 doskonale to wiesz, ale my postanowiliśmy podjąć się tego trudnego zadania. Poniżej znajdziesz na Chorwacja – Kanada typy bukmacherskie.

Chorwacja – Kanada typy (27.11.2022)

Po pierwszej kolejce w lepszych humorach są Chorwaci, chociaż nie wiadomo, czy można tak stwierdzić z pełną dozą pewności po tym, jak Modrić i spółka zremisowali z Marokiem. Kanada przegrała jednak w swoim pierwszym meczu, grając z teoretycznie najtrudniejszym rywalem grupowym, a więc Belgią. Odpowiednio w meczach tych drużyn – w Chorwacji padł bezbramkowy remis, a Kanady wynik 0:1.

Chorwacja - Kanada typy

Czego można spodziewać się zatem w starciu Chorwacja – Kanada? Typy, które przygotowaliśmy to niespodzianka, a więc wygrana Maroka. Stawiamy też, że nie będziemy świadkami festiwalu strzeleckiego i zobaczymy w niedzielę maksymalnie dwa gole.

Postarajmy się teraz przeanalizować nasze typy. Uważamy, że Kanada pomimo, że przegrała, to zaskoczyła poziomem swojej gry w pierwszym meczu z Belgią. Także miała swoje sytuacje. Chorwaci wręcz przeciwnie, nieco zawiedli nasze oczekiwania. Kanadyjczycy przed Mundialem nie notowali spektakularnych zwycięstw, a Chorwaci są niepokonani od siedmiu meczów. Logika podpowiada więc, że wygrać powinien Modrić i spółka. My jednak uważamy, że będzie zupełnie inaczej i to Kanadyjczycy będą cieszyć się zwycięstwem.

Dlaczego spekulujemy w tym meczu poniżej 2.5 bramki? Otóż takim wynikiem kończyło się aż 5 z 7 ostatnich meczy reprezentacji Chorwacji. To pokazuje, że Chorwaci statystycznie nie strzelają za dużo, ale słyną też ze szczelnej defensywy. Może to potwierdzać również fakt, że Modrić i spółka w trzech ostatnich meczach stracili łącznie jedną bramkę, a w dwóch ostatnich, za każdym razem zachowali czyste konto. Kanada nie strzeliła jednak gola na otwarcie Mundialu 2022, choć miała ku temu okazje. Zapewne teraz gracze Klonowego Liścia pokuszą się o odważniejszą grę, wiedząc, że muszą wygrać. Nie powinniśmy być jednak świadkami festiwalu strzeleckiego.

Kanadyjczycy znów mogą porwać publiczność, ale to Chorwaci wydają się być bardziej pragmatyczną reprezentacją. Uważamy jednak, jak już napisaliśmy, że większy potencjał widzimy w reprezentacji Kanady. Oni nie kalkulują, oni grają po prostu swoje i powinniśmy to zobaczyć także w ich drugim występie na Mundialu. Większość tych graczy okrzepnęła już po debiucie i liczymy, że teraz będą w stanie od pierwszego do ostatniego gwizdka udźwignąć ciężar meczu przeciwko faworyzowanym Chorwatom.

Bezpośrednie mecze Chorwacja – Kanada

Do tej pory te reprezentacje nie miały jeszcze sposobności grać przeciwko sobie. Będzie to więc pierwszy oficjalny, bezpośredni mecz Chorwacja – Kanda w historii piłki nożnej.

Ostatnie 5 meczy Chorwacji

Ostatnie 5 meczy Kanady

Chorwacja – Kanada kursy

  • Chorwacja – 2.13
  • Remis – 3.50
  • Kanada – 3.65

Na mecz Chorwacja – Kanada kursy bukmacherskie wskazują Chorwatów jako nieznacznego faworyta, ale widać, że bukmacherzy spodziewają się tutaj wszystkiego, włącznie z remisem i wygraną Kanady. Liczymy, że dzięki temu mecz będzie niezwykle atrakcyjny dla oka!

OBSTAW TUTAJ

Gdzie postawić na Chorwacja – Kanada zakłady bukmacherskie?

Postaw na Chorwacja – Kanada zakłady bukmacherskie na jednej z prezentowancyh stron. Kliknij, aby przejść po szczegóły.

  1. STS 
  2. Fortuna 
  3. Superbet 
  4. Betclic 

Kiedy mecz Chorwacja – Kanada: o której godzinie?

Mecz Chorwacja – Kanada już w niedzielę, 27 listopada 2022 roku, o godzinie 17:00.

Gdzie oglądać Chorwacja – Kanada? Transmisja

Transmisja Chorwacja – Kanada na antenach TVP 1, TVP Sport oraz w aplikacji i na stronie TVP Sport.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Interesują Cię także inne typy MŚ 2022? Komplet zbliżających się meczów wraz z solidnymi analizami znajdziesz poniżej.